[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۹
  • دوره جدید

استاندار فارس: تولید محتوای دیجیتال نیاز روز است، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: واقعیت‌های موجود در دنیای کنونی بیانگر نیاز همه گروه‌های سنی و تخصصی به تولید محتوای دیجیتال 
مناسب است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه در آیین اختتامیه سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج استان که توسط سازمان فضای مجازی سپاه فجر برگزار شده است، با ابراز خرسندی از تلاش‌های انجام شده برای رشد و شکوفایی در حوزه‌های مختلف عنوان کرد: ارتباط با جوانان و توجه به فعالیت‌های مختلفی که در حوزه‌های گوناگون انجام می‌دهند، بیانگر آینده‌ای روشن برای ایران اسلامی است. همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرموده‌اند که در کنار ریزش‌های اندک رویش‌های فراوانی وجود دارد.
 استاندار فارس با تأکید بر اهمیت تولید محتوای دیجیتال در دنیای امروز، اظهار کرد: در مدت کوتاهی که سمت مدیریت ارشد استان را پذیرفته‌ام، کاملاً دریافته‌ام که همه گروه‌های سنی و تخصصی به این موضوع، یعنی تولید محتوای دیجیتال نیازمند هستند.
 به گفته دکتر ایمانیه، در جامعه کنونی ما گروه‌های سنی مختلف از کودکان تا میانسالان در فضای مجازی فعالیت‌های متنوعی دارند و همین مسئله نشان می‌دهد باید بر اساس نیاز هر گروه سنی محتوای مناسب مجازی وجود داشته باشد.
وی ادامه داد: سازمان بهداشت جهانی حتی گروه سالمندان را به سه دسته تقسیم کرده است؛ بنابراین تولید محتوای دیجیتال و ایجاد شرایط مناسب در فضای مجازی برای گروه‌های سنی مختلف از ظرافت‌های ویژه ای برخوردار است که باید توسط دست اندرکاران این حوزه مورد توجه قرار گیرد.
به اعتقاد نماینده عالی دولت در استان فارس گروه‌های تخصصی نیاز جدی به تولید محتوای دیجیتال دارند.
وی اظهار کرد: در گفت‌وگوهای اخیری که با صنعتگران، هنرمندان، دانشگاهیان، فرهنگیان و... داشته‌ام نیز دریافته ام که این کمبود به روشنی احساس می‌شود.
وی از فعالان عرصه تولید محتوای دیجیتال در بسیج استان خواست مشکلات موجود در گروه‌های مختلف سنی و تخصصی و راهکارهای رفع این مشکلات را بررسی کنند و همچنین ارتقای کشور در حوزه‌های مختلف را مدنظر قرار دهند؛ چراکه این ارتقا سبب افزایش عظمت و اقتدار مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد شد‌. استاندار فارس با بیان اینکه همه سازمان‌ها و دستگاه‌ها به تولید محتوای دیجیتال نیاز دارند، عنوان کرد: متأسفانه در سازمان‌های ما نوعی خشکی و سختی برای تغییرات وجود دارد که وظیفه رفع این مشکل به عهده ما مسئولان است تا راه را برای ورود شما و کار و تلاش و جهاد در جهت ارتقای کشور هموار کنیم. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی