[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۹
  • دوره جدید

یحیی گل‌محمدی: گل‌گهر مدعی قهرمانی است، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیمش باید برابر تیمی قرار بگیرد که مدعی قهرمانی است.
به گزارش ایسنا، یحیی گل‌محمدی ظهر جمعه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر گل‌گهر سیرجان در هفته چهارم لیگ برتر اظهار کرد: هر بازی که داریم شبیه یک فینال است و با  توجه به بازی قبلی که نتیجه خوبی نگرفتیم انگیزه زیادی داریم. مقابل تیمی بازی داریم که مدعی قهرمانی است و شرایط خوبی دارد. در هر صورت بعد از بازی فرصت آنچنانی برای تمرین وجود ندارد و باید سعی کنیم خودمان را پیدا کنیم و تمرکز بیش‌تر داشته باشیم تا هم بازی خوبی انجام بدهیم و هم نتیجه بگیریم. گرفتن سه امتیاز خیلی مهم است و باید تلاش کنیم.
او افزود: از شکست اگر بتوانیم درس بگیریم و نقاط ضعف را پیدا کنیم می‌تواند به ما کمک کند. پارسال هم مقابل آلومینیوم شکست خوردیم اما بعدش شش برد به دست آوردیم.  الآن هم می‌توانیم همین شرایط را داشته باشیم و فقط باید تلاش کنیم تا نقاط ضعف را برطرف کنیم.
گل محمدی درباره جذب بازیکن خارجی هم اظهار کرد:‌ آن طور که آقای صدری به ما گفتند تا شنبه یا یک‌شنبه پنجره نقل و انتقالی باشگاه باز می‌شود ،متأسفانه فردا تاریخ نقل و انتقالات برای ما تمام می‌شود و فرصتی نیست که بخواهیم بازیکنی که در شرایط بازی باشد را جذب کنیم اما باید تلاش کنیم اگر نقطه ضعفی داریم برطرف کنیم. اگر بتوانیم بازیکن خارجی به شرطی که با کیفیت باشد را بگیریم وضعیت‌مان بهتر خواهد شد.
وی در ادامه در پاسخ به سؤال ایسنا درباره ابهامات مدیریتی باشگاه پرسپولیس هم گفت: فردا باید بازی کنیم  و دوست دارم تمرکزم روی مسائل فنی باشد اما همه هواداران می‌دانند که مشکلات مدیریتی وجود دارد، البته این مسئله در حیطه اختیارات من نیست که درباره آن صحبت کنم. فکر نمی‌کنم که صحبت‌های من درباره‌ این موضوع فایده‌ای داشته باشد. امیدوارم که مسئولان نسبت به این مسئله واکنش بهتری داشته باشند و مشکلات را حل کنند.
او در ادامه درباره این که آیا تیمش برای بازی فردا تغییراتی خواهد داشت یا خیر؟ گفت: همه بازیکنانی که تا به حال از دست داده‌ایم سال‌ها برای پرسپولیس بازی کردند، مغانلو هم در ابتدا شرایط سختی داشت اما در ماه‌های آخر جا افتاد و بازی خوبی انجام می‌داد. ما در ابتدای فصل تغییرات زیادی داشتیم و بازیکنان جابه‌جا شدند. بازیکنان ما نیاز به زمان بیش‌تری دارند تا تیم هماهنگ‌تر شود. گاهی باید تاوان ناهماهنگی را بدهید تا مشکلات حل شود باید به بازیکنان اعتماد کنیم و با تمرکز بالا کار را پیش ببریم چون این‌ها به ما کمک می‌کند و باید از بازیکنان حمایت شود و مشکلات باشگاه‌ برطرف شود تا به ثبات خوبی برسیم. امسال واقعاً کار ما سخت است.
سرمربی فوتبال پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره گل‌هایی که این تیم خورده است، گفت: شرایط ثبات در یک تیم بستگی به مسائل مختلفی دارد. داشتن امکانات تمرینی و مسائل این چنینی خیلی کمک می‌کند، من هم باید تلاش بیش‌تری انجام دهم تا بازیکنان را هماهنگ کنم اما با توجه به فشردگی بازی‌ها کار سخت است. باید از همه روزهای خودمان استفاده کنیم تا تیم را هماهنگ‌تر کنیم. قطعاً وقتی تیمی گل می‌خورد همه تیم مقصر هستند. باید زیر بار مسئولیت برویم و تلاش کنیم ضعف‌ها را برطرف کنیم.
گل محمدی همچنین درباره تغییرات تاکتیکی در نحوه بازی تیمش هم گفت: بهتر است اجازه بدهید درباره مباحث تاکتیکی مربیان تصمیم بگیرند. این که کدام بازیکنان در چه پستی بهتر بازی می‌کند را فقط کادر فنی تصمیم می‌گیرد.
او در ادامه درباره وضعیت مصدومیت امید عالیشاه و سیامک نعمتی هم گفت: برای بازی فردا این دو بازیکن را در اختیار نداریم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی