[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۱۹
  • دوره جدید

الهامی: گلمان به فجر اتفاقی بود، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: گلی که امروز در زمین نامساعد ورزشگاه ساری به فجر شهیدسپاسی زدیم اتفاقی بود.
به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، ساکت الهامی‌در نشست خبری بعد از بازی با فجر شهیدسپاسی شیراز اظهار داشت: قبل از هر چیز به آقای کلانتری بابت تیم خوبی که ساخته تبریک می‌گویم. این تیم بسیار جوان، منظم و فیزیکی بازی کرد. روز گذشته هم گفتم که بازی سختی داریم و نتایج دیگر بازی‌ها هم صحبت‌های دیروز من را تائید می‌کند. وی افزود: بازی‌های هفته اول بسیار سخت است و در این تورنمنت طولانی همه خود را تجهیز کردند.همه تیم‌ها نزدیک به هم هستند و بردن سخت و نباختن آسان شده است.
سرمربی نساجی ادامه داد: از اینکه روز اول را با برد شروع کردیم خوشحال هستم چون این موضوع از نظر شخصیت تیمی ‌به ما کمک می‌کند. دست تک تک بچه‌های تیمم را می‌فشارم و از آن‌ها ممنون هستم. آن‌ها در زمینی که اصلاً کیفیت مناسب نداشت جانانه بازی کردند. همین که در این وضعیت زمین توانستیم برنده شویم جای خوشحالی دارد. امیدوارم همان مسیری را که ترسیم کردیم با هم ادامه بدهیم.
وی در خصوص اعتراضات دو تیم به داوری گفت: شاید در شرایط بازی اعتراض‌هایی شد ولی مهدوی بسیار خوب سوت زد. بازی امروز کمی ‌فیزیکی بود و زمین هم اجازه بازی خوب را به دو تیم نداد و داور بازی را خوب مدیریت کرد و در تمام صحنه‌های بازی نزدیک بود. 
الهامی ‌در خصوص فشار فجر شهیدسپاسی به نساجی در نیمه دوم گفت: من اشاره کردم که تیم‌ها به هم نزدیک هستند. زمینی که ما بازی می‌کنیم به نوع فوتبال ما نمی‌خورد. متأسف هستم که استان  مازندران این همه قهرمان المپیکی دارد و مایه افتخار ورزش قهرمانی کشور در دنیا است ولی وضعیت تربیت بدنی این استان به شکلی است که یک زمین در آن نداریم. زمین قائمشهر زیر کشت رفته، زمین ساری چرا باید اینگونه باشد؟
سرمربی نساجی گفت: به آخرین مصاحبه فصل گذشته من دقت کنید، نه بر سر مبلغ حرف زدم و نه شرطی داشتم، فقط گفتم زمین ورزشگاه وطنی را آماده کنید. وقتی ما زمین صاف نداریم من هیچ کاری نمی‌توانم انجام دهم. صادقانه می‌گویم گل امروز ما روی اتفاق بود. نوع فوتبال و کیفیت ما که مد نظر من است در این زمین جوابگو نیست. واقعاً نمی‌دانم باید چه کاری انجام بدهم چون خسته شدم. همه تیم‌ها دچار اشتباه نمی‌شوند که ما مثل امروز گل بزنیم.
وی تأکید کرد: ما باید 10 موقعیت گل داشته باشیم. امروز توپ گیر می‌کرد، سر می‌خورد و بخشی از زمین هم چاله داشت. فجر حق دارد از این زمین ناراحت باشد. آن‌ها امروز می‌روند و دیگر در اینجا بازی ندارند ولی ما باید 14 بازی دیگر در این زمین انجام بدهیم. حرفم را باید به چه کسی بگویم؟ به شهردار، امام جمعه، استاندار یا رنگرز؟ این حرف‌های من تهدید نیست بلکه خواهش  و التماس است. لطفاً به ما یک زمین صاف بدهید. چطور می‌شود در سیرجان و رفسنجان با هم در 2-3 ماه زمین‌هایشان را درست کنند ولی ما نمی‌توانیم. مگر مازندران جزو ایران نیست؟
الهامی ‌ادامه داد: چطور تیم‌های دیگر از بودجه دولتی استفاده می‌کنند ولی ما نمی‌توانیم؟ درست است ما خصوصی هستیم ولی چیز زیادی نخواستیم.  ساختار ورزش همگانی در استان باید آماده باشد، مگر استادیوم آزادی را باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال ساخته‌اند؟ مگر نقش جهان را سپاهان ساخته است؟ آن‌ها در حال استفاده هستند و مشکلی هم ندارند. به خدا اگر اعلام کنند در استادیوم‌ها تماشاگر بیاید ما هم از هیچ تیمی ‌حتی از استقلال و پرسپولیس کم نداریم. دو شب بود که واقعاً نمی‌خوابیدم چون می‌دانستم زمین کیفیت ندارد. نتیجه هم اگر با فوتبال خوب نباشد دو ریال نمی‌ارزد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی