[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

جدایی ناگهانی سرمربی قشقایی رجب زاده با اسپانسر می‌آید؟، روزنامه شیراز نوین

 میثم محجوبی - شیرازنوین
در حالی که تنها یک هفته از آغاز رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور می‌گذرد، سرمربی قشقایی از این تیم جدا شد.
مهرداد خادمی‌که اواخر شهریورماه به قشقایی آمده بود و در دیدارهای دوستانه هدایت این تیم را بر عهده داشت، روز یکشنبه نخستین بازی رسمی ‌را برابر شاهین در بوشهر تجربه کرد و اتفاقاً با پیروزی هم این مسابقه را به پایان رساند.
اما سه‌شنبه شب، او در صفحه شخصی خود پیامی ‌را منتشر کرد که خبر از جدایی قریب‌الوقوع می‌داد. این مربی خرم آبادی نوشته بود : من شاگرد ناصر حجازی هستم، خداحافظ قشقایی.
پیامی ‌مبهم و در عین حال معنی‌دار که نشان از قهر او داشت. بالاخره پیش از ظهر روز چهارشنبه بود که باشگاه قشقایی موضع رسمی‌ خود را اعلام و جدایی خادمی ‌را تأیید کرد. نجف پور این را هم گفت که سرمربی جدید تیمش به زودی معرفی می‌شود.
خادمی ‌در این خصوص اینطور توضیح می‌دهد: من آمده‌ام تا اینجا کار کنم اما مدیرعامل باشگاه به من می‌گوید با مشکلات مالی روبه‌رو هستیم و بودجه‌ای برای هزینه‌های باشگاه و تیم‌داری نداریم ولی یک مربی است که می‌تواند پول بیاورد! من هم گفتم مشکلی نیست اگر یک مربی با تزریق پول بخواهد هدایت تیمی ‌را برعهده بگیرد اصلاً مربی نیست.
خادمی‌ادامه داد: من شاگرد ناصرخان حجازی بودم، اجازه نمی‌دهم کسی در کارم دخالتی داشته باشد‌. 
ما تیم ارزانی را بستیم، ما به آن صورت بازیکنان گران قیمت نداریم، بازیکنان ما 40 روز است در کنار هم تمرین می‌کنند که در این مدت یک جلسه به استخر نرفته‌ایم!
وی افزود: البته مشکل آقای نجف‌پور نیست، مشکل مربیانی هستند که قبل از من با ایشان کار کرده‌اند. ظاهراً یکی از مربیان اعلام کرده با خودم 2 میلیارد پول می‌آورم تا به جای خادمی ‌هدایت تیم را برعهده بگیرم!
سرمربی قشقایی در پاسخ به این پرسش که آیا مربی مذکور سابقه مربیگری در تیمی ‌یا لیگی را در کارنامه دارد، گفت: من اصلاً نمی‌دانم او چه کسی است اما این حرفی بود که خود آقای اشکان نجف‌پور مدیرعامل باشگاه به من زد.
خادمی‌گفت: من هم وقتی دیدم ایشان اینطور می‌گوید گفتم به خاطر اینکه شما تحت فشار نباشید من از تیم خداحافظی می‌کنم و شما بروید آن مربی را بیاورید. به نظر شما این استعفاء است؟
وی اظهار کرد: در بازی با شاهین همه گفتند این تیم قرار است با بازیکنان امیدش بازی کند در حالی که ما جمعاً ۱۲ نفر می‌شدیم! یعنی کارت بازیکنان‌مان صادر نشد و فقط یک بازیکن تعویضی روی نیمکت داشتیم! شما می‌توانید به فرم خلاصه بازی نگاه کنید، ما یک بازیکن ذخیره روی نیمکت داشتیم که آن را هم تعویض کردیم.
خادمی ‌ادامه داد: البته من هم حق می‌دهم چون آقای نجف‌پور از جیبش هزینه می‌کند و دستش هم خالی است، بالاخره باید یک نفر بیاید و او را کمک کند، شاید آن مربی پول دارد یا با خودش اسپانسر می‌آورد.
سرمربی قشقایی در پاسخ به این پرسش که با توجه به شرایط موجود در این باشگاه نماینده استان فارس می‌تواند در فصل جاری رقابت‌های لیگ یک سهمیه خود را حفظ کند، گفت: ما تیم خوبی را بسته‌ایم و مشکلی از بابت فنی و نفرات نداریم، عمده مشکل این باشگاه مالی است، هزینه‌ها بالا بوده و این باشگاه به تنهایی از پس هزینه‌ها بر نمی‌آید.
حالا شایعاتی مبنی بر روی کار آمدن مهدی رجب‌زاده کاپیتان سابق و نامدار تیم‌های فجرشهیدسپاسی و ذوب آهن مطرح شده، اما در همین راستا گفته می‌شود که دلیل این اتفاقات، قولی است که رجب‌زاده به مدیران تیم قشقایی داده است. 
گفته می‌شود مهدی رجب‌زاده در ازای آوردن اسپانسر برای تیم قشقایی، راهی این تیم می‌شود!
در صورت توافق و اعلام رسمی ‌از شنبه و برابر سایپا در شیراز مهدی رجب زاده بر روی نیمکت قشقایی‌ها خواهد نشست.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی