[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۷
  • دوره جدید

مشکل‌زدایی کنیم، روزنامه شیراز نوین

نشست صمیمی شهردار شیراز و مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان فارس در دفتر شهردار برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، سید احسان اصنافی شهردار شیراز در این نشست اظهار داشت: اداره ثبت اسناد و شهرداری از قدیمی ترین پایه‌های مدیریت شهری هستند که همکاری هرچه بیشتر آنها سبب رضایت بیشتر مردم می‌شود.
وی ادامه داد: هرچه بتوانیم ادبیات خود را به یکدیگر نزدیک کنیم، مردم کمتر دچار سردرگمی خواهند شد. شهردار شیراز همچنین به موضوعاتی نظیر اسناد پروژه‌های مشارکتی، املاک فاقد سند و مشاعی اشاره کرد و گفت: همکاری شهرداری با اداره املاک و اسناد بسیاری از این مشکلات را مرتفع خواهد کرد. اصنافی با اشاره به عقد تفاهم‌نامه میان شهرداری شیراز و اداره کل ثبت اسناد و املاک استان فارس عنوان کرد: لازم است تفاهم نامه همکاری میان شهرداری شیراز و اداره‌کل ثبت اسناد و املاک استان فارس هرچه زودتر منعقد شده تا بسیاری از مشکلات مردم کاسته شود.
وی همچنین متذکر شد: با عقد این تفاهم نامه از مواردی نظیر مکاتبات زائد و موازی‌کاری جلوگیری خواهد شد.
سیدمهدی هاشمی، مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان فارس نیز در این نشست با تأکید بر تعامل خوب و همیشگی اداره ثبت اسناد و املاک با شهرداری شیراز گفت: شهر شیراز با جمعیت نزدیک به دومیلیون نفر باید به سمت الکترونیکی‌شدن حرکت کند.
وی ادامه داد: در این راستا از ظرفیت‌های ایجادشده با تعامل دو طرف می‌توان بهره گرفت. مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان فارس بیان داشت: آماده تعامل و همکاری با شهرداری شیراز در زمینه‌های املاک، اسناد و خدمات الکترونیکی هستیم. هاشمی در خصوص عقد تفاهم‌نامه همکاری میان شهرداری شیراز و اداره کل ثبت اسناد و املاک استان فارس تصریح کرد: با نهایی و عملیاتی شدن این تفاهم‌نامه بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی