[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

جزئیات ساخت جاده گراش- چک‌چک، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومى اداره کل راه و شهرسازى لارستان، شبانى مدیرکل راه و شهرسازى لارستان جزئیاتى از آخرین اقدامات صورت گرفته از پروژه محور گراش- چک چک را تشریح نمود. 
شبانى اظهار داشت: احداث محور گراش- چک چک در قالب طرح احداث و توسعه راه‌های فرعی، با طول مصوب ۱۷ کیلومتری در دست انجام می‌باشد که تا کنون ۶/۵ کیلومتر آن به بهره برداری رسیده و ۳ کیلومتر آن در دست اجراست.
وى افزود: با توجه به لزوم تسریع در اجرای عملیات، ۴ کیلومتر دیگر از مسیر مذکور، در دست فراخوان مناقصه جهت انتخاب پیمانکار ذی‌صلاح می‌باشد. 
شبانى تأکید کرد: با توجه به اهمیت مسیر گراش- چک‌چک- سه راهی ارد، در بعد فرامنطقه ای و تأثیر قابل توجه آن در کاهش طول مسیر و ارتقای ایمنی تردد میان شهرستان‌های جنوبی استان فارس و لزوم اجرای کامل آن به طول ۳۵ کیلومتر که فراتر از طول مصوب استانی می‌باشد، الحاق آن به طرح تبدیل محور فرعی لار- لامرد به راه اصلی، در دستور کار قرار گرفت. 
مدیرکل راه و شهرسازى لارستان خاطرنشان کرد: ضمن انجام مطالعات توجیهی و اخذ استعلامات موردنیاز از مراجع ذی‌ربط، مستندات مذکور، جهت طرح و تصویب در کمیسیون ماده ۲۳ قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، به وزارت راه و شهرسازی ارسال شده و از طریق مقام عالی وزارت راه و شهرسازی مکاتبات لازم با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، در این باره صورت 
پذیرفته است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی