[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۹
  • دوره جدید

کسب عنوان برتر پایگاه مقاومت آبفا شیراز در وزارت نیرو، روزنامه شیراز نوین

در مراسمی که با حضور مشاور وزیر نیرو، رئیس بسیج شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق، فرماندهان پایگاه‌های صنعت آب و برق، فرمانده پایگاه بسیج خواهران و نیز بهمن بهروزی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت و اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج آبفا شیراز به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، از آرش محمدی، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت تقدیر شد. به گزارش روابط‌عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز، رئیس شورای انسجام بخشی بسبج صنعت آب و برق با تبریک انتخاب پایگاه بسیج آبفا شیراز به عنوان پایگاه برتر برای دومین سال پیاپی در وزارت نیرو این انتخاب شایسته را به مدیرعامل تبریک گفت.
مجتبی پارسایی ابراز داشت: کسب این عنوان، نشان دهنده برنامه ریزی و تلاش شبانه روزی دقیق شرکت آب و فاضلاب شیراز است و ابراز امیدواری کرد با بهره گیری از تجارب پایگاه مقاومت بسیج شرکت آب و فاضلاب شیراز در سال آتی، در صنعت برق استان هم نماینده ای در بین برترین‌های وزارت نیرو داشته باشیم. در این مراسم بهمن بهروزی، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت آبفا شیراز ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس از اقدامات قابل تحسین فرمانده پایگاه مقاومت بسیج آبفا شیراز تقدیر کرد و افزود: عملکرد پایگاه مقاومت بسیج هم در بخش خدمات و هم در بخش بسیج نمود خوبی داشته و شایسته تقدیر است. بهمن بهروزی ادامه داد: فرمانده پایگاه مقاومت بسیج در بحث‌های کرونا، حفاظت و آب‌رسانی فعال بوده و کسب رتبه اول مستلزم زحمات زیادی است. بهروزی به کسب رتبه برتر استان شرکت آبفا شیراز در جشنواره شهید رجایی اشاره کرد و این موفقیت را مرهون زحمات تمامی همکاران دانست و گفت: بسیجیان در قسمت‌های مختلف شرکت یاریگر بوده اند. وی تصریح کرد: تفکر ما باید بسیجی و برای گشایش مشکلات مردم باشد. بهروزی به حضور همکاران شایسته در بسیج و پایگاه مقاومت اشاره کرد و افزود: سطح خدمات بیشتر شده و مردم از ما انتظار دارند و ما باید پاسخ‌های قانع کننده برای مردم داشته باشیم. وی در این جلسه در بخش دیگری از سخنان خود گزارشی در خصوص خدمات آبفا در سال جاری ارائه کرد و خاطرنشان ساخت: خدمات زیادی در خصوص کارهای زیربنایی صورت گرفته و همچنین برنامه ریزی برای کاهش حداکثری مشکلات تأمین و توزیع آب و نیز خدمات فاضلاب برای سال آینده از الان صورت گرفته است‌.
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج آبفا شیراز نیز اظهار داشت: عملکرد درخشان شرکت در همه بخش‌ها و کسب عناوین برتر در استان در جشنواره شهید رجایی بسیجیان پایگاه مقاومت را مکلف به انجام فعالیت بیشتر نمود.
آرش محمدی اظهار داشت: اقدامات انجام شده در بسیج به صورت گروهی بوده که این مهم بدون حمایت‌های مدیرعامل و معاون مالی و پشتیبانی میسر نمی‌شد. وی تصریح کرد: دیدگاه جهادی و بسیجی مدیرعامل شرکت در اجرای پروژه‌ها، باعث تغییر رویکرد پایگاه مقاومت بسیج از نگاه صرفاً نظامی و امنیتی به رویکرد تسهیل‌گری و رفع موانع اجتماعی و فرهنگی برخی از پروژه‌ها، پیگیری مشکلات برخی از مشترکان، ایثارگران و بسیجیان، نقش آفرینی در پیشبرد پروژه‌هایی که برای بخش خصوصی کمتر جذابیت دارند، پل ارتباطی بین شرکت و دستگاه‌های نظارتی و دفاع از مقر (تأسیسات و تجهیزات شرکت) و پدافند غیرعامل شده است. وی افزود: رتبه برتر کسب شده در بین ۱۶۷ پایگاه مقاومت زیرمجموعه وزارت نیرو برای دو سال متوالی در درجه اول لطف و عنایت پروردگار و حاصل یک کار منسجم تیمی بوده که با حمایت‌های همیشگی مدیرعامل، فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات حضرت ثامن(ع) و دیگر عزیزان صورت گرفته است. در این جلسه وی نوید تأسیس یک گروه جهادی به نام شهدای آب شرکت آب و فاضلاب شیراز را داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی