[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۹
  • دوره جدید

کلانتری: اگر ورزشگاه‌های شیراز آماده نشود تهران میزبان بازی‌های خانگی فجر خواهد بود!، روزنامه شیراز نوین

سرمربی فجر می‌گوید در صورت عدم میزبانی در شیراز تهران را برای انجام این کار مناسب می‌بیند.
فجر سپاسی تا اطلاع ثانوی نمی‌تواند میزبان مسابقات باشد. علی کلانتری در این خصوص به خبرنگار ما گفت: آقای سهیل مهدی اعلام کرد در بازدیدی که از دو ورزشگاه شیراز کردیم قابلیت انجام بازی لیگ برتری ندارد و هرچقدر هم با مسئولان شیراز مکاتبه می‌کنیم تغییراتی انجام نمی‌شود؛ از آن طرف مدیر کل ورزش هم می‌گوید پیگیر کارهای زمین فارس و حافظیه  هستم تا به بازی‌ها برسانیم و از این سمت باشگاه ما می‌گوید هیچ کس جوابگو نیست‌. ان‌شاالله شرایط به شکلی پیش برود که مجبور نشویم خارج از شیراز بازی کنیم، اگر یک بازی هم از شیراز بیرون باشیم حتی اگر تماشاگر نباشد یا کم باشد خوب نیست و اینکه مدام رفت‌وآمد کنیم قشنگ نیست. 
سرمربی فجر در پاسخ به این سؤال که آیا مشخص شده قرار است کجا میزبانی کنند، گفت: معلوم نیست اما من درخواست کردم تهران باشد، اگر قرار باشد در شیراز میزبان نباشیم هیچ شهری را بهتر از تهران نمی‌بینم. من شنیدم که بازی‌ها ۳ هفته برگزار و بعد لیگ تعطیل می‌شود، اگر ما میزبان نباشیم چه از نظر فنی و تیمی ‌بهتر است که ما کلاً سه هفته در تهران بمانیم و آنجا بازی‌هایمان را انجام بدهیم چون مدام رفتن و آمدن از هر لحاظ به صرفه نیست. 
وی در مورد اینکه با توجه به تعدد تیم‌های تهرانی در کدام ورزشگاه بازی خواهند کرد توضیح داد: تختی، دستگردی، قلعه حسن خان و ... هستند. ما هم نمی‌دانیم باید چه کار کنیم؟ زمین قابل بازی کردن در حال حاضر در شیراز نداریم. الآن دارند پیگیری می‌کنند و خدا کند تا آن موقع آماده شود. به هر حال اداره کل هم بیکار ننشسته ولی در این زمان کم امکان پذیر نیست و تا دی ماه هم نمی‌شود در زمین فارس تمرین کنیم. حافظیه هم علاوه بر مشکل چمن مشکل رختکن و ... دارد‌. 
کلانتری در پایان در خصوص شرایط اردو فجر در تهران افزود: شرایط اردو تا الآن خوب بوده. روز گذشته  بازی دوستانه انجام دادیم و شرایط را خیلی بهتر دیدیم و با این بازی‌ها می‌توانیم برای آینده بهتر  تصمیم بگیریم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی