[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۱۹
  • دوره جدید

بازیکن جدید فجرشهیدسپاسی : قصد بازگشت به شهرخودرو را ندارم، روزنامه شیراز نوین

بازیکن تازه وارد فجر شهیدسپاسی مدعی است که این تیم در فصل جدید قادر خواهد بود نمایش موفقی را در لیگ دنبال کند.
محمدعرفان معصومی که برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی راهی فجرشهیدسپاسی شده در خصوص آخرین وضعیت خود می‌گوید: امسال مشمول به خدمت شدم و مجبور بودم سرباز شوم. خوشبختانه فجرسپاسی در این فصل لیگ برتری شد و با آقای کلانتری صحبت‌هایی را داشتم و به توافق رسیدیم تا امسال در این تیم بازی کنم. اما برخی شایعات در مشهد  به وجود آمد که قصد دارم به شهرخودرو باز گردم که چنین چیزی وجود نداشت. خدا را شکر باشگاه شهرخودرو همکاری کرد تا  خدمت سربازی خود را پشت سر بگذارم و بعد از آن راهی این تیم شوم.
وی در خصوص حضور خود در تمرینات شهرخودرو که شایعه بازگشت دوباره‌اش به این تیم را شکل داده بود، این‌طور توضیح می‌دهد: در تمرینات حضور نداشتم، بلکه تنها یک روز به مشهد رفتم تا  با آقای معمایی و مهاجری صحبت کنم که رضایت آن‌ها را بگیرم که خوشبختانه این موضوع محقق شد و اکنون در خدمت فجرسپاسی و مردم شیراز هستم.
بازیکن سابق شهرخودرو در خصوص فصل پرفراز و فرود این تیم در لیگ بیستم گفت: سال گذشته این تیم شرایط خوبی را نداشت و از نظر مالی و مدیریتی شهرخودرو با بحران روبه‌رو شده بود. ابتدا تیم در اختیار آقای حمیداوی بود و بعد از آن اختیار تیم را به هیئت فوتبال دادند. این جابه‌جایی‌ها تأثیر خود را روی تیم گذاشت و  تمرکز ما را بر هم زد و شرایط جالبی نداشتیم و همین موضوع باعث می‌شد دو بازی نتیجه بگیریم اما بعد از آن نتیجه نمی‌گرفتیم. با این حال به نظرم نتایج خوبی را گرفتیم.
بازیکن فجرسپاسی در خصوص حضور این تیم بعد از 8 سال در لیگ برتر گفت: فجر یکی از تیم‌های خوب و با ریشه ایران است و همواره نقش پررنگی در بازیکن سازی داشته است. خدا را شکر اکنون شرایط تیم کاملاً خوب است و نزدیک به 4 هفته بازیکنان در شیراز تمرینات بدن‌سازی انجام دادند. من نیز از اواسط این تمرینات به تیم ملحق شدم. اکنون از شرایط بدن‌سازی خارج شدیم و در تهران اردو زدیم و به دنبال برگزاری چند بازی دوستانه برای بالا بردن آمادگی خود و حضور بهتر در لیگ برتر هستیم. این تیم بعد از چند سال در لیگ برتر حضور دارد و قطعاً با توجه به سابقه‌ای که دارد نگاه ویژه‌ای به این تیم خواهد شد. هدف ما تنها ماندن در لیگ برتر نیست و ما به دنبال آن هستیم تا در لیگ بیست‌ویکم پدیده مسابقات باشیم و به دنبال کسب یک رتبه خوب  در لیگ برتر هستیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی