[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۸
  • دوره جدید

فرایند اخذ مجوز تسهیل می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: دستورالعمل تأسیس و توسعه مراکز غیردولتی در شورای سیاست‌گذاری برای تسهیل و مانع‌زدایی در اخذ مجوز در حال بررسی است.
به گزارش دریافتی شیرازنوین، سعید صالح در نشست با جمعی از مدیران و مؤسسان مراکز غیردولتی در شیراز گفت: ستاد ملی کرونا از سال ۹۸ تسهیلاتی را برای جبران خسارات مراکز غیردولتی در دوران کرونا در نظر گرفت که این مبلغ باتوجه به نیروهای شاغل در هر مرکز متفاوت بوده است.
مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: وضعیت مراکز غیردولتی در فارس مطلوب بوده و وجود مدارس غیردولتی احداثی از نقاط قوت این استان به شمار می‌آید.
صالح گفت: افزایش شهریه مدارس غیردولتی در سال جاری با توجه شرایط هر استان و شهرستان متفاوت بوده و میانگین این افزایش در کشور ۳۲ درصد بوده است.
او خاطرنشان کرد: بیش از ۳۰ سال از تأسیس مراکز غیردولتی می‌گذرد و از مهم‌ترین شاخصه‌های این مراکز مشارکت مردم در نظام آموزشی کشور و امر تعلیم و تربیت بوده است.
مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد: بخش غیردولتی دارای انعطاف خوبی است و این انعطاف موجب اشتغال بسیاری از جوانان تحصیل‌کرده کشور در این مراکز شده است.
صالح گفت: تدوین و توسعه شیوه‌های مدرن و جدید آموزشی و اجرا در مراکز غیردولتی از دیگر مزایا و شاخصه‌های مثبت مراکز غیردولتی است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی