[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

۱۴ درصد دانش‌آموزان محصل غیردولتی‌‌ها هستند ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: ۱۴ درصد یعنی بیش از ۱۱۸هزار دانش‌آموز این استان در مراکز و آموزشگاه‌های غیردولتی مشغول به تحصیل هستند.
به گزارش دریافتی شیرازنوین، فرهاد اسماعیلی در نشست با جمعی از مدیران و مؤسسان مراکز غیردولتی استان فارس گفت: رعایت عدالت و قانون به صورت همگانی و کمک به رشد و توسعه منطقی مراکز غیردولتی از استراتژی و محورهای اصلی عملکرد آموزش و پرورش فارس در حوزه غیردولتی بوده است. مدیرکل آموزش و پرورش فارس افزود: عشق و علاقه به سیستم تعلیم و تربیت باعث شده که برخی از افراد با راه‌اندازی مدارس غیردولتی به آموزش و پرورش و دانش آموزان کشور کمک کنند.
اسماعیلی خاطرنشان کرد: در دوران کرونا اهمیت و جایگاه مراکز غیردولتی برای آموزش و پرورش و مردم بیشتر عیان شد؛ به طوری که از امروز بیش از ۱۴ درصد از دانش آموزان فارسی در این مراکز مشغول به تحصیل هستند.
او عنوان کرد: انتقادات و پیشنهادات اگر با تفکر و تأمل همراه باشد، موجب اصلاح روند خواهد شد و ما در فارس همیشه بر این مسئله 
تأکید داشته‌ایم.
مدیرکل آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه رتبه ۷ کنکور زبان کشور در سال جاری از دانش آموزان یکی از مدارس غیردولتی فارس بوده است، گفت: مدارس غیردولتی استان در کنکور امسال نیز خوش درخشیدند و هرساله بسیاری از رتبه‌های زیر ۳هزار دانش آموزان ما در این مدارس رقم می‌خورد.
اسماعیلی عنوان کرد: فارس همچنین از وضعیت خوبی در حوزه مراکز احداثی غیردولتی برخوردار است و سیاست ما این است که حمایت‌های لازم در راستای جذب سرمایه گذار برای احداث این مراکز را همچنان توسعه دهیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی