[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۹
  • دوره جدید

مدیرکل بهزیستی فارس در کمیته پدافند غیرعامل: سطح مقابله باید متناسب با سطح تهدیدات تغییر کند، روزنامه شیراز نوین

به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل، در کمیته پدافند غیرعامل اداره کل بهزیستی فارس با حضور طزری مدیرکل اقتصادی و رفاه پدافند غیرعامل کشور و کاظم زاده مدیرکل پدافند غیرعامل بهزیستی کشور در نشستی مطرح شد که سطح برخورد و مقابله باید متناسب با سطح تهدیدات تغییر کند. همچنین مراکز تحت نظر بهزیستی فارس از منظر پدافند غیرعامل اولویت بندی شوند.
به گزارش دریافتی شیرازنوین، در این نشست کشفی نژاد مدیرکل بهزیستی فارس ضمن خیرمقدم و گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل اظهار داشت: حسن توجه به زیرساخت‌ها آسیب‌پذیری را کم می‌کند و با وجود خیل کثیر دشمنانی که قصد آسیب به ما را دارند، باید تمام فعل و انفعالات مدنظر باشد و با صلابت در محل خدمتگزاری به مردم حاضر باشیم. او در ادامه افزود: در شرایط کنونی باید سطح برخورد و مقابله متناسب با سطح تهدیدات تغییر کند و در صیانت از اطلاعات و امکانات و حفظ حریم و سطح دسترسی به مجموعه حداکثر مراقبت صورت گیرد. همچنین در حوزه امور مددجویان در شرایط بحران، از آنجایی که وقوع حوادث دور از ذهن نیست، باید سطوح کامل آمادگی در همه ابعاد ایجاد شود. 
مدیرکل بهزیستی فارس با بیان اینکه سهم دفاع تخصصی از کشور نباید نادیده گرفته شود، گفت: تقسیم مسئولیت‌ها و مشخص بودن وظایف در شرایط بحرانی و تجهیز واحدهای در معرض خطر از اولویت‌های بهزیستی فارس است و در حال حاضر تیم‌های محب و اورژانس اجتماعی بهزیستی فارس آمادگی خدمت‌رسانی به مردم استان در مواقع بحرانی 
را دارند.
در ادامه این کمیته، کاظم زاده مدیرکل پدافند غیرعامل بهزیستی کشور اظهار داشت: مراکز تحت نظارت بهزیستی باید از منظر پدافند غیرعامل سطح بندی شوند و با انجام مانورهای دوره ای حداکثر کارایی و آمادگی جهت مواقع بحران ایجاد شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی