[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

شهردار شیراز: بسیاری مسائل با مدیریت واحد شهری قابل‌حل است، روزنامه شیراز نوین

شهردار شیراز با مسئولان بسیج دانشجویی استان فارس و جمعی از دانشجویان بسیجی دیدار کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس سید احسان اصنافی شهردار شیراز با تبریک یوم الله 13 آبان اظهار داشت: باید سیاست‌ها گفته شود و برای شهرمان برندسازی کنیم.
وی ادامه داد: با سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی در سال 1387 به شیراز، ایشان شاخص‌ها را بالاتر از همه عناوین تعیین کردند و با اعطای عنوان سومین حرم اهل بیت(ع) در ایران اسلامی به شیراز، تکلیف را مشخص کردند.
مهندس اصنافی با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با اعضای دولت سیزدهم عنوان کرد: یکی از وظایف دولت بازگرداندن اعتماد مردم است و با این سخن وضعیت ما نیز مشخص شد.
وی با ذکر اینکه فضای شهرداری با سایر ارگان‌ها متفاوت است، تصریح کرد: شهرداری یک نهاد عمومی غیردولتی است و وضعیت ما درآمد، هزینه می‌باشد.
شهردار شیراز با ذکر اینکه مواردی همچون جمع آوری پسماند و نگهداری فضای سبز را نمی‌توان معطل کرد، بیان داشت: در انتصابات باید با تدبیر پیش رفت تا خللی در امور شهر و شهروندان پیش نیاید.
وی با بیان اینکه آرمان‌گرایی را باید با واقعیت تطبیق داد، اذعان داشت: بسیاری از موارد را مطالبه می‌کنیم اما با واقعیت فاصله دارد؛ بنابراین پذیرش حالت بهینه یا بهترین وضعیت می‌تواند مطلوب باشد.به گفته این مدیر شهری، گاهی اوقات واقعیت با اطلاعات ما همخوانی ندارد؛ بنابراین رعایت تقوا بسیار مهم می‌باشد.
وی در خصوص معتادان متجاهر خاطرنشان کرد: بسیاری از معتادان متجاهر در شهر شیراز از استان‌های دیگر به این شهر آمده اند و برای سامان‌دهی به وضعیت آنان جلساتی را با دستگاه‌های استانی داشته‌ایم که امیدواریم مؤثر واقع شود.
اصنافی درباره دریافت ایده‌های شهروندان به ویژه دانشجویان تصریح کرد: درهای شهرداری شیراز به روی ایده‌ها و پیشنهادات باز است که از طریق معاونت برنامه ریزی شهرداری می‌توان اقدام کرد.
وی در ادامه به موضوع مدیریت واحد شهری اشاره کرد و گفت: بسیاری از مسائل شهر با مدیریت واحد شهری قابل حل است.
شهردار شیراز با تأکید بر حضور در میان اقشار مختلف مردم متذکر شد: همچون گذشته برای حضور در میان مردم از جمله حضور در مساجد مختلف سطح شهر برنامه داریم و این اقدام استمرار 
خواهد داشت.
قابل ذکر است که در ابتدای این نشست صمیمی، جمعی از مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شیراز و فارس و جمعی از دانشجویان بسیجی به بیان دغدغه‌ها و سؤالات خود پرداختند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی