[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

کاظمی: روی بازیکن استقلال پنالتی نکردم، روزنامه شیراز نوین

بازیکن تیم فجرشهیدسپاسی می‌گوید که خطای او روی بازیکن استقلال پنالتی نبود.
به گزارش ورزش سه، محمد کاظمی درباره دیدار با استقلال اظهار داشت: استقلال تیم بزرگی است و طبیعتاً هر بازی برای برد وارد زمین می‌شود. در نیمه اول نسبتاً بهتر از ما بودند ولی در نیمه دوم مخصوصاً بعد از گلی که خوردیم بهتر از آن‌ها بودیم که خدا را شکر توانستیم در دقایق آخر به گل هم برسیم.
وی در خصوص خطای پنالتی که روی دانشگر مرتکب شد، توضیح داد: من صحنه پنالتی را چند بار دیدم و اگر دقت کنید، وقتی زمین می‌خوریم دست محمد دانشگر پشت کمر من است و دست من هم پشت اوست و با هم به زمین می‌خوریم. کارشناسان بهتر می‌توانند نظر بدهند و اگر یک درصد هم پنالتی بود، به نظرم با تجربه‌ای که داشت و زرنگی پنالتی گرفت. کاظمی درباره کیفیت زمین ورزشگاه حافظیه عنوان کرد: به نظرم کیفیت زمین از زمین‌های دیگر لیگ برتر ضعیف‌تر است ولی فکر می‌کنم بازی بعدی میزبانی در شیراز، ورزشگاه پارس آماده باشد و آنجا کیفیت چمن مطلوبی دارد.
او در واکنش به حضور تماشاگران در استادیوم افزود: در ابتدای بازی که ما چند دقیقه با تأخیر وارد زمین شدیم، گفتند که برای حضور تماشاگران است ولی وقتی وارد زمین شدیم، فقط ۳۰-۴۰ نفر از مسئولین حضور داشتند و فکر نمی‌کنم تماشاگری در ورزشگاه‌ حاضر بوده باشد. بازیکن فجر در پایان با اشاره به خطای پنالتی گفت: پنالتی نبود و اگر این اتفاق هم افتاد به خاطر کم تجربگی من بود و من از همه هواداران معذرت می‌خواهم. خدا را شکر دقایق آخر گل زدیم و کمی جبران شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی