[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

قشقایی با رجب‌زاده می‌تازد، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین : تیم فوتبال قشقایی شیراز سومین پیروزی خود در مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور را در هفته چهارم جشن گرفت!
این تیم بعد از ظهر دیروز در ورزشگاه کوچک بعثت شیراز میزبان استقلال ملاثانی بود و در پایان با نتیجه قاطع سه بر صفر حریف خوزستانی خود را شکست داد. این در حالی بود که در نیمه نخست توپی از خط دروازه‌ها نگذشت و تنها موقعیت خطرناک بازی را هم سفیدپوشان استقلال ایجاد کردند.
ترکیب قشقایی شیراز:  فرزاد طیبی پور، مهدی داغر، میرمهدی قریشی، امین جوادی مقدم، حسین خیری، کیخسرو سیاهپور، روح الله صفویان پور، مرصاد فلاح نژاد، علی اصغر اعرابی، مجید تاجیک، تورج آقایاری.
سرمربی: مهدی رجب‌زاده
ترکیب استقلال ملاثانی: اسد عبادی، محمد مدملیسی، امین کعبی، محمدامین سعیداوی، سجاد تمیمی، رضا جباری، مهران مستأجران، رضا کرملاچعب، ایمان رئیس نسب و محمد احمدی
سرمربی: ابراهیم اشکش
تا دقیقه 35 بازی درگیرانه‌ای از دو تیم شاهد بودیم اما موقعیتی روی دروازه‌ها ایجاد نشد. در این دقیقه ارسال یک ضربه آزاد، با ضربه سر امین کعبی مدافع پیش تاخته استقلال ملاثانی نزدیک بود به گل اول میهمان تبدیل شود اما توپ با اختلاف اندکی از کنار دروازه فرزاد طیبی‌پور به بیرون رفت. نخستین تعویض مسابقه هم در دقیقه 37 نیمه اول انجام شد. ابراهیم اشکش سرمربی استقلال، علی چراغی را به جای مهران مستأجران وارد بازی کرد. 
در دقیقه 43 نیز ارسال کیخسرو سیاهپور از جناح راست با ضربه سر مرصاد فلاح نژاد از کنار دروازه میهمان عبور کرد و این تنها موقعیت قشقایی در نیمه نخست بود. در نهایت و پس از دو دقیقه وقت تلف شده، نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید.
تیم استقلال ملاثانی نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و چند حمله روی دروازه قشقایی انجام داد، اما این قشقایی بود که به گل دست یافت. ضربه روح‌الله صفویان از پشت محوطه جریمه با واکنش اسد عبادی دروازه‌بان ملاثانی مواجه شد. در برگشت، میرمهدی قریشی مدافع پیش تاخته قشقایی ضربه‌ای به توپ زد که باز هم توسط عبادی برگشت داده شد اما ضربه مجدد قریشی این بار به تور نشست و تیم رجب‌زاده با یک گل پیش افتاد. در دقیقه 65 ارسال ضربه آزاد توسط امین جوادی مقدم با ضربه سر روح الله صفویان‌پور به تور نشست و قشقایی در آستانه کسب پیروزی قرار گرفت.در نهایت و در دقیقه 85 کیخسرو سیاهپور با ضربه پنالتی گل سوم را هم به ثمر رساند تا پیروزی قاطع و دلچسبی نصیب تیم خوب شیراز شود.قشقایی با این پیروزی 9 امتیازی شد و در رتبه دوم جدول رده بندی قرار گرفت. این تیم در هفته پنجم روز 21 آبان‌ماه در تبریز میهمان ماشین‌سازی این شهر خواهد بود. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی