[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

ایمان صادقی : استقلال در جریان بازی نمی توانست به گل برسد، روزنامه شیراز نوین

ایمان صادقی دروازه‌بان فجرشهیدسپاسی معتقد است استقلال فقط از روی نقطه پنالتی می‌توانست به او گل بزند.
ایمان صادقی دروازه‌بان فجر شهیدسپاسی مقابل استقلال از روی نقطه پنالتی دروازه‌اش باز شد و در ادامه تیمش در دقیقه آخر کار را به تساوی کشاند. او در ابتدا در خصوص حریف و این بازی گفت: از شروع بازی استقلال آمده بود پرس کند و از اشتباهات فردی ما استفاده کند ولی بچه‌ها در نیمه اول به غیر از یکی، دو مورد خیلی خوب کار کردند و موقعیت آن چنانی به آن‌ها ندادیم اما در نیمه دوم بچه‌ها کمی احساسی عمل کردند و چند موقعیت به آن‌ها دادیم ولی نمی‌شود گفت موقعیت صد در صد بوده. نمی‌دانم پنالتی بود یا نه اما در آن صحنه توپ جایی بود که به آن دو بازیکن درگیر ارتباطی نداشت و ضربه سر مرادمند به بیرون رفت و آن دو بازیکن دخالتی نداشتند اما باید کارشناسان نظر دهند و امیدواریم اشتباهی نشده باشد چون ما در بازی اول‌مان گل آفساید خوردیم و این‌ها تیم ما را به داوری حساس می‌کند. خداکند تصمیم داور درست بوده باشد.
صادقی ادامه داد: استقلال در نیمه دوم یک مقدار موقعیت داشت ولی بعد از اینکه گل را خوردیم بازی دست ما بود و در یک صحنه هم داور می‌توانست برای ما پنالتی بگیرد. فاصله زیاد است و ما از دور می‌بینیم ولی بچه‌ها اعتراض کردند و بازهم کارشناسان باید بگویند، ولی خدا را شکر گل زدیم، یک مقدار دیر بود و می‌توانستیم زودتر گل بزنیم. خوب بازی کردیم و تمام نقاط قوت استقلال را می‌شناختیم. از لحاظ تیمی خیلی خوب کار کردیم و دستورات کادر فنی را خیلی خوب انجام دادیم‌. ما بازی به بازی بهتر می‌شویم و تیم‌تر می‌شویم.
او در مورد گلی که از یامگا خورد بیان کرد: یامگا پنالتی را خوب زد، در جریان بازی نمی‌توانستند به ما گل بزنند مگر اینکه یک پنالتی برایشان گرفته می‌شد و این طور گل می‌زدند. یامگا بازیکن خیلی خوبی است و تیم استقلال هم خوب است ولی فقط روی یک ضربه پنالتی موقعیت گل صد در صد داشتند و نمی‌توانستند در شرایط بازی به ما گل بزنند.
او در مورد گل‌هایی که در چهار هفته اول لیگ خورده گفت: این دو بازی که گل خوردیم، مخصوصاً بازی اول، یک گل آفساید به ما زدند و داور‌ها اگر مقداری بیشتر دقت کنند ما هم امتیاز از دست نمی‌دهیم. این امتیاز‌ها برای ما در آخر فصل سخت می‌شود چون بالاخره همان یک یا سه امتیاز در زمین حریف برای ما خیلی مهم است. در زمین حریف موقعیت خاصی به آن‌ها ندادیم، ما در شرایط بازی گل نخوردیم، یا کاشته یا اشتباه داور بوده و یا پنالتی شده و ما گل خوردیم. ما می‌دانیم که داوران ما پتانسیل بالایی دارند و امیدواریم روز به روز بهتر شوند و در تمام بحث‌ها پیشرفت کنند. همه داورها در بهترین سطح داوری کنند. در این دو یا سه بازی هم اشتباه داوری پیش می‌آید و امیدوارم این اتفاقات دیگر پیش نیاید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی