[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

سرپرست جدید اداره ورزش داراب منصوب شد، روزنامه شیراز نوین

طی حکمی از سوی مدیر کل ورزش و جوانان فارس، ابراهیم ارشد به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان داراب منصوب شد. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس، در حکم حاجی‌زاده خطاب به ارشد آمده است :
نظر به مراتب، تعهد و تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان داراب منصوب می‌گردید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره‌مندی از اخلاص و تلاش، رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری و تعامل هر چه بیشتر با همکاران و سازمان‌های مرتبط در توسعه کمی و کیفی ورزش و جوانان شهرستان در چهارچوب قوانین و مقررات نسبت به انجام وظایف و مأموریت‌های محوله موفق و مؤید باشید.
پیش از این محمد مهدی تمدن تصدی اداره ورزش و جوانان شهرستان داراب را بر عهده داشت.
ابراهیم ارشد دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی و در سوابق اجرایی وی تصدی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی‌آباد استان هرمزگان دیده می‌شود
مراسم تودیع و معارفه محمد مهدی تمدن و ابراهیم ارشد با حضور ایوب حسنی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، فرماندار شهرستان داراب و تنی چند از مسئولین، پیشکسوتان و رؤسای هیئت‌های ورزشی صبح دیروز 15 آبان‌ماه در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان داراب برگزار شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی