[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۱۹
  • دوره جدید

عزم مدیریت شهری برای مقابله با اعتیاد، روزنامه شیراز نوین

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر شیراز گفت: جان مردم فقیر و محروم و بی خانمان‌ها در دست اقدام امروز مسئولان استان است. غلامعلی ترابی در نطق پیش از دستور خود در صحن علنی شورای اسلامی شهر شیراز، خاطرنشان کرد: از استاندار انقلابی توقع است که با بهره گیری از تمام امکانات استان و حوزه مدیریتی خود مشکل کارتن خواب‌ها بی خانمان‌ها و حضور معتادان متجاهر در محیط شهری را حل نماید. 
وی با اشاره به نقش بی بدیل شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خواستار تقویت این دستگاه شد و اظهار داشت: همه دستگاه‌ها خود را پاسخ‌گوی وظایف قانونی بدانند و قبل از شروع فصل سرما باید با برگزاری جلسات فشرده هماهنگی بین دستگاهی صورت پذیرد. نایب رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورا در ادامه تصریح کرد: اگر دستگاه‌های زیرمجموعه استانداری مشکلات مالی را بهانه عدم انجام اقدامات قانونی خود کنند، شورا این آمادگی را دارد تا منابع مالی لازم را تأمین کند و منتظر اقدام انقلابی بماند.
ترابی در ادامه افزود: به عنوان نماینده مردم شریف شیراز در شورای اسلامی شهر که چند سال وقت خود را به بررسی زوایای این معضل اجتماعی پرداختم و سال‌ها مسئولیت پیگیری این مسئله را در شورای شهر داشتم، اعلام می‌کنم که رفع این معضل اجتماعی تنها با جدیت و قاطعیت مدیریت استان و هماهنگی بین دستگاهی صورت خواهد پذیرفت. وی با بیان اینکه شهرداری شیراز و شورای اسلامی شهر به عنوان پیشرو در این اقدام مردمی و انقلابی سال‌هاست ورود پیدا کرده، اظهار داشت: احداث کمپ نگهداری معتادان و پرداخت ده‌ها میلیاردی طی سنوات گذشته نشان از جدیت مجموعه شورا و شهرداری دارد؛ حال نوبت استانداری است که سایر دستگاه‌ها را پای کار بیاورد. این مقام مسئول با اشاره به نقش ارزنده دادگستری و علوم پزشکی اظهار داشت: از نهاد سپاه و نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌هایی که برای حل این بحران ورود کرده اند، قدردانی می‌کنیم و درخواست داریم جلسات کاری شورای مبارزه با مواد مخدر را دوچندان کنید. ترابی در پایان افزود: تا فصل سرما نرسیده فرصت فراهم است تا شاهد جان دادن تعدادی از مردم محروم و مستضعف در شهر نباشیم. امیدوارم با اقدام انقلابی استان فارس چراغ امید خانه‌های گرفتار در مصیبت اعتیاد روشن شده و افراد آسیب دیده رهایی یافته و به کانون گرم خانواده و اجتماع برگردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی