[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

تلاش برای خروج شهرستان‌های فارس از وضعیت قرمز، روزنامه شیراز نوین

در نشست مشترک رئیس و معاونان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس، فرمانداران، ائمه جمعه و رؤسای شبکه بهداشت و درمان شهرستان‌های ممسنی، سرچهان و استهبان، راهکارهای مداخله برای خروج این شهرستان‌ها از وضعیت قرمز، بررسی شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس در این نشست با تقدیر از تلاش‌های دکتر «مهرزاد لطفی» در مدیریت کرونا و انجام واکسیناسیون به عنوان موفق ترین رئیس دانشگاه علوم پزشکی کشور، این موفقیت را نشان دهنده تلاش منسجم مدیران و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای تامین سلامت مردم دانست.
دکتر «عبدالرضا قاسم‌پور» معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس در ادامه این نشست با بیان راهکارهای مؤثر در برون رفت از وضعیت قرمز در شهرستان ممسنی، سرچهان و استهبان، از تمامی فرمانداران و مسئولان ارشد شهرستان‌ها بر ضرورت به کارگیری تمامی ظرفیت‌های موجود در این زمینه تأکید کرد و تلاش تمامی مسئولان شهرستان‌های استان در کنترل و مدیریت این بحران را خواستار شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز نیز در این نشست تغییر وضعیت شهرستان‌ها در برابر این بیماری را وابسته به عوامل گوناگونی برشمرد که موفقیت در این زمینه نیاز به مشارکت عمومی دارد.
دکتر لطفی موفقیت‌های مجموعه سلامت به ویژه تلاش برای مهار و مدیریت بحران ویروس کرونا را مدیون تلاش جمعی دانست و ابراز امیدواری کرد تا با مشارکت مردم در اتمام روند واکسیناسیون، شاهد ثمربخشی تلاش‌های انجام گرفته برای مدیریت این بحران و ایمن سازی کامل جامعه در برابر این بیماری باشیم.
ارائه راهکارهایی برای مهار و کنترل بیماری کووید ۱۹، اهمیت انجام واکسیناسیون، تشویق مردم برای مشارکت در ایمن سازی جامعه و تأکید بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از دیگر محورهای این نشست بود که از سوی رئیس دانشگاه مورد تأکید قرار گرفت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی