[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

یک تغییر کاربری غیرمجاز در اقلید تخریب شد، روزنامه شیراز نوین

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اقلید گفت: یک مورد ساخت و ساز غیرمجاز وسیع به مساحت 40هزار متر مربع در کت خلج شهرمیان از توابع بخش مرکزی این شهرستان قلع و قمع شد. 
به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان اقلید، سیدعلی آقا میرطالبی تصریح کرد: این تغییر کاربری غیرمجاز شامل دیوارکشی اراضی کشاورزی و ایجاد بیش از ۳۰ قطعه باغ شهری بود که پس از تخریب اعاده به وضع سابق شد.
این مقام مسئول با تأکید بر اینکه اقدام مذکور با حکم و دستور مقام قضایی انجام شده است، اظهار کرد: صدور دستور صریح دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اقلید، همکاری نماینده دادستانی و نیروی انتظامی این شهرستان برای اجرای حکم جای تقدیر دارد. به گفته وی، عملیات قلع و قمع مستحدثات غیرمجاز در اراضی کشاورزی شهرستان اقلید با نظارت مستقیم مسئولان قضایی و انتظامی و کارشناسان مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان صورت گرفت.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اقلید با اشاره به اینکه صیانت از زمین‌های کشاورزی به عنوان بستر تولید محصولات زراعی و باغی یک وظیفه انکارناپذیر جهاد کشاورزی است، ابراز کرد: کشاورزان از هرگونه تغییر کاربری بدون مجوز از جمله احداث بنا، دیوارکشی، فنس‌کشی، تفکیک و قطعه بندی در اراضی کشاورزی خودداری کنند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی