[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۲
  • دوره جدید

۵ انتصاب در شهرداری شیراز ، روزنامه شیراز نوین

معاون مالی و اقتصادی، مدیرکل حراست و شهرداران مناطق ۷، ۸ و ۱۰ شیراز منصوب شدند. شهردار شیراز با صدور احکامی جداگانه معاون مالی و اقتصادی شهرداری، مدیرکل حراست و شهرداران مناطق ۸ (بافت تاریخی)، ۷ و ۱۰ را منصوب کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، سید احسان اصنافی با صدور حکمی سعید مصفا را به سمت معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز منصوب کرد. در حکم معاون مالی و اقتصادی بر مواردی همچون نظارت بر وصول درآمد و تحقق و توسعه درآمدهای پایدار، نظارت بر هزینه‌ها و معاملات شهرداری و نگهداری حساب هزینه، نظارت بر اداره و حفظ دارایی‌های منقول و غیرمنقول شهرداری و... تأکید شده است. پیش از این محمدهادی هاشم‌پور معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز بود.
همچنین شهردار شیراز در حکمی دیگر علیرضا جمشیدی را به سمت مدیرکل حراست شهرداری شیراز منصوب کرد. در حکم صادره از سوی سید احسان اصنافی به علیرضا جمشیدی، بر مواردی همچون اتخاذ تدابیر مناسب در خصوص نظارت بر انجام امور مربوط به حراست اموال، ساختمان‌ها، ماشین آلات و...، نظارت بر انجام امور مربوط به حفاظت پرسنلی و... تأکید شده است. پیش از این سیدمهدی حسینی خواه مدیرکل حراست شهرداری شیراز بود. سید احسان اصنافی با صدور حکمی علی مصلی نژاد را به سمت شهردار منطقه ۸ (منطقه تاریخی) منصوب کرد. در حکم صادره از سوی شهردار شیراز، بر مواردی همچون نظارت بر امور مالی و وصل درآمد، نظارت بر انجام امور مربوط به خدمات شهری، نظارت بر ایجاد و نگهداری فضاهای سبز و پارک‌های منطقه، نظارت بر انجام امور عمرانی، نظارت بر فرایندهای صدور پروانه ساختمانی، مجوزها، پایان کار، پاسخ استعلام و... تأکید شده است. پیش از این مهدی قلندری شهردار منطقه هشت شیراز بود. همچنین احکام قاسم اکبری به عنوان شهردار منطقه هفت شیراز و سعید معصومی شهردار منطقه ۱۰ شیراز که پیش‌تر به عنوان سرپرست منطقه معرفی شده بودند نیز توسط شهردار شیراز صادر شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی