[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۹
  • دوره جدید

بوروکراسی حذف شود ، روزنامه شیراز نوین

شهردار شیراز به همراه جمعی از مدیران شهری از قسمت‌های مختلف ساختمان شهرداری منطقه هفت شیراز بازدید کرد و از نزدیک با پرسنل منطقه و مراجعه کنندگان به گفت‌وگو پرداخت.
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس سید احسان اصنافی شهردار شیراز به همراه معاونان و مدیران شهرداری در بازدید از شهرداری منطقه هفت از نزدیک در جریان روند ارائه خدمات به شهروندان قرار گرفت و با پرسنل منطقه و مراجعه کنندگان به گفت‌وگو پرداخت.
شهردار شیراز در این بازدید اظهار داشت: خدمات رسانی به شهروندان در همه زمینه‌ها باید به بهترین نحو ممکن انجام گیرد و با برنامه ریزی لازم تمامی مناطق یازده گانه باید در کمترین زمان ممکن نسبت به صدور پروانه ساختمانی اقدام نمایند و با برنامه‌های پیش رو این روند قطعاً اتفاق خواهد افتاد.
وی ادامه داد: باید از بوروکراسی‌های اضافی و زائد در شهرداری جلوگیری شده و در امور شهروندان تسریع لازم صورت پذیرد.
مهندس اصنافی همچنین متذکر شد: مسئولان و مدیران باید مردمی باشند و درهای اتاقشان باید به روی مردم باز باشد.
قاسم اکبری، شهردار منطقه هفت نیز در این بازدید ضمن ارائه گزارشی از اقدامات و خدمات انجام گرفته در سطح منطقه، موارد و مشکلات موجود و پرونده‌هایی را که نیاز به مذاکره حضوری با معاون شهرسازی و معماری و مدیر املاک داشت، با شهردار شیراز مطرح کرد و شهردار شیراز نیز نسبت به رفع موارد و مشکلات مطرح شده دستورات لازم را صادر نمود. در ادامه مهندس اصنافی شهردار شیراز در دفتر شهردار منطقه پذیرای شهروندان و مراجعه کنندگان بود و شخصاً موضوعات و مشکلات آنان را شنیده و دستورات لازم را صادر کرد. گفتنی است شهرداری منطقه هفت نیز در نظر دارد از خدمات مطلوب و زحمات ارزنده ای که توسط پیمانکاران در سطح منطقه انجام می‌گیرد، تقدیر نماید و به همین منظور با حضور اصنافی شهردار شیراز از سه نفر از پیمانکاران و نیروهای فضای سبز که در نگهداری و بهسازی بوستان شهروند خدمات ارزنده ای انجام دادند، با اهدای لوح سپاس تقدیر و تشکر شد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی