[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۱
  • دوره جدید

آزادی و امنیت امروز کشور، مرهون ایثارگری‌ها و جانفشانی‌های ایثارگران و جانبازان است، روزنامه شیراز نوین

ایثار: همزمان با هفته روابط عمومی، جمعی از مدیران و کارشناسان روابط عمومی ادارات و دستگاه‌های اجرایی فارس با جانبازان معظم ضایعه نخاعی مرکز توانبخشی سلمان شیراز دیدار و نسبت به مقام شامخ این بزرگواران ادای احترام کردند. رئیس دفتر مدیرکل و مدیر روابط عمومی بنیاد شهید وامور ایثارگران فارس در این مراسم گفت: جانبازان ضایعه نخاعی و جانبازان ۷۰ درصدی به دلیل شرایط جسمانی ویژه ای که دارند با رنج‌های فراوان ناشی از جانبازی زندگی می‌کنند و آن قدر صبور و بزرگوار هستند که نسبت به وضعیت جسمانی خود هیچ شکایت و اعتراضی ندارند. مجتبی دینی افزود: این بزرگواران در دوران دفاع مقدس برای دفاع از از اسلام و انقلاب اسلامی، با دشمن به مبارزه برخاسته و سلامتی و جان عزیز خود را نیز در این راه تقدیم کردند.
وی افزود: جانبازان، شهدای زنده ما هستند و تا زمانی که از نعمت وجودشان بهره‌مند هستیم باید قدرشان را بدانیم و در جهت خدمت و رفع مشکلات آن‌ها اقدام کنیم.
مسئول انجمن روابط عمومی‌های فارس نیز در این مراسم با بیان اینکه استقلال، آزادی و امنیت امروز کشور عزیز ما مرهون ایثارگری‌ها و جانفشانی‌های جانبازان و ایثارگران است گفت: ما نیز اکنون در برابر ایثارگری‌های این عزیزان وظیفه سنگینی بر عهده داریم و امیدواریم بتوانیم با ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت در ادارات، دستگاه‌ها و جامعه، ادامه دهندگان راه این بزرگواران باشیم.
مسعود عطایی نژاد در ادامه خواستار معرفی جانبازان و ایثارگری‌های این عزیزان در قالب گزارش‌های خبری و تولیدی در سایت‌ها و پورتال‌های ادارات استان شد.
مدیرعامل انجمن جانبازان قطع نخاعی و ضربه مغزی استان نیز ضمن تبریک هفته روابط عمومی به کارشناسان و مدیران این حوزه، گفت: روابط عمومی‌ها به عنوان زبان گویای مردم، رسالت خطیری برعهده دارند و می‌بایست پل ارتباطی میان مردم و مسئولین باشند.
محمد جعفری همچنین با بیان اینکه جانبازان و ایثارگران بهترین راویان و مروجان فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستند افزود: ایثارگران شاغل در دستگاه‌های اجرایی در زمینه مسئولیت پذیری، الگوی دیگر کارکنان و یکی از عوامل رشد و شکوفایی آن دستگاه هستند.
وی با اشاره به اینکه جانبازان، متعلق به نظام مقدس جمهوری اسلامی و این جامعه هستند و حل مسائل و مشکلات آنها یکی از وظایف مسئولین جامعه است خواستار همکاری بیشتر مسئولین و کارکنان ادارات با جانبازان مراجعه‌کننده به آن دستگاه‌ها شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی