[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

یزدانی - تیلور؛ دوئل در تگزاس ، روزنامه شیراز نوین

مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: تمامی‌۱۰ ملی پوش ایران در رقابت‌های جهانی نروژ برای حضور در آمریکا و دیدار دوستانه با این کشور اعلام آمادگی کرده‌اند.
مصطفی میرعمادیان درباره برنامه‌های پیش روی تیم ملی کشتی آزاد، اظهار کرد: منتظر اعلام زمان بندی رقابت‌های نیمه نهایی و فینال لیگ کشتی آزاد هستیم تا بر اساس آن برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دهیم. رقابت‌های کشتی قهرمانی کشور احتمالاً در دی برگزار می‌شود و این رقابت‌ها به عنوان مرحله نخست چرخه انتخابی تیم ملی کشتی آزاد مد نظر کادر فنی تیم ملی است.
مربی تیم ملی کشتی آزاد، افزود: به غیر از ملی پوشان، سایر نفرات باید در مسابقات قهرمانی کشور به روی تشک بروند تا شانس رسیدن به دوبنده تیم ملی را داشته باشند.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا مدال آوران مسابقات جهانی از حضور در مرحله نخست چرخه انتخابی معاف هستند یا تمامی ‌ملی‌پوشان از حضور در مسابقات قهرمانی کشور معاف خواهند بود، گفت: مکانیزم دقیق آن باید توسط کادر فنی تیم ملی مشخص شود. هنوز به طور دقیق مشخص نیست که فقط مدال آوران مسابقات جهانی از حضور در این رقابت‌ها معاف خواهند بود یا تمامی ‌ملی پوشان می‌توانند در مسابقات حاضر نشوند.
میرعمادیان درباره نحوه حضور تیم ملی کشتی آزاد برای دیدار دوستانه با آمریکا که قرار است بهمن ماه سال جاری  در تگزاس برگزار شود، گفت: تمامی‌۱۰ ملی پوش کشتی آزاد ایران در رقابت‌های جهانی نروژ برای حضور در آمریکا و دیدار دوستانه با این کشور اعلام آمادگی کرده‌اند. به احتمال فراوان با همان ترکیب رقابت‌های جهانی به آمریکا می‌رویم.
مربی تیم ملی کشتی آزاد، با اشاره به اهمیت این دیدار، خاطرنشان کرد: کشتی ایران و آمریکا همواره مراوده بسیار خوبی طی سال‌های گذشته داشته‌اند و این مناسبات تأثیر بسیار خوبی بر گسترش و توسعه کشتی میان دو کشور داشته است. قرار است این دیدار در تگزاس برگزار شود و استقبال مردم از این رویداد به حدی است که ظرف یک هفته تمامی‌۲۷ هزار بلیت مسابقات فروخته شد. ایرانیان زیادی نیز در آمریکا در تماس‌های زیادی که داشته‌اند، قصد حمایت از تیم ملی را دارند و قطعاً شاهد رقابتی جذاب میان دو تیم با استفاده از چهره‌های مطرح خواهیم داشت.
وی با بیان اینکه قبول پیشنهاد این دیدار برای آمریکایی‌ها خیلی مهم بود، گفت: آمریکا خیلی دوست داشت که این دیدار دوستانه با حضور ایران انجام شود، آن‌ها ابتدا به ایران پیشنهاد دادند و اصرار داشتند ایران این پیشنهاد را قبول کند و در صورت خودداری ایران، قصد داشتند به روسیه برای سفر به آمریکا پیشنهاد دهند. همزمان با این رقابت‌ها، رقابت‌های کشتی دانشگاه‌های آمریکا نیز بر روی تشک دیگر برگزار خواهد شد.
میرعمادیان در پایان درباره دعوت روس‌ها از زارع برای حضور در تورنمنت مسکو، گفت: با توجه به اینکه بچه‌ها درگیر رقابت‌های لیگ هستند بعید می‌دانم هیچ کدام از نفرات ما در این مسابقات حاضر شوند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی