[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۱۹
  • دوره جدید

گردهمایی رؤسای ادارات ورزش شهرستان‌های فارس، روزنامه شیراز نوین

نشست تخصصی رؤسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های فارس با محوریت امور جوانان و فرهنگی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، صبح دیروز ۱۶ آبان ماه با حضور رؤسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های استان فارس، نشست تخصصی با موضوع امور جوانان ستاد ساماندهی خانواده و ازدواج در محل معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان فارس برگزار شد. در این مراسم که با حضور عباس حاجی‌زاده مدیرکل ورزش و جوانان و لیلا نورافشان معاون فرهنگی و امور جوانان برپا شد بر انجام صحیح وظایف رؤسا در این حوزه‌ها تأکید شد. عباس حاجی‌زاده مدیرکل ورزش و جوانان در ابتدای این آیین گفت: جوانان موتور محرک جامعه امروزی هستند و توجه به برنامه‌های ابلاغی این قشر باید از اولویت‌های رؤسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها باشد.
وی ادامه داد: برگزاری ستاد ساماندهی با همکاری فرمانداری شهرستان، کارگاه‌های ازدواج و خانواده ثبت و تسهیل راه‌اندازی سازمان‌های مردم نهاد باید در دستور کار رؤسای شهرستان‌ها قرار گیرد. دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان استان با اشاره به کسب مقام سوم در حوزه ازدواج گفت: پیگیری پرداخت ۹۵ درصد وام‌های ازدواج توسط بانک‌ها در در سال گذشته حاصل تلاش معاونت جوانان و رؤسای ادارات است و امید داریم با تلاش بیشتر این رتبه ارتقا یابد.
حاجی‌زاده در بخش فرهنگی، برگزاری اولین یادواره شهدای ورزشکار استان را طلیعه راه دانست و گفت: نام‌گذاری اماکن ورزشی و معابر به نام شهدای ورزشکار با تلاش رؤسای شهرستان‌ها می‌تواند گام ماندگاری در ستایش دلاوری آن دلاورمردان باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی