[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۹
  • دوره جدید

دادستان کل کشور: گرانی‌های اخیر پشت پرده‌هایی دارد، روزنامه شیراز نوین


دادستان کل کشور گفت: گرانی‌های اخیر پشت پرده‌هایی دارد و پشت پرده‌های گرانی‌ها را دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی باید دنبال کنند.
به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین محمدجعفر منتظری در حاشیه نشست کارآموزان کارشناسان رسمی استان تهران در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی درباره گرانی‌های اخیر گفت: موضوع گران‌فروشی در صلاحیت سازمان تعزیرات حکومتی است، اما ما اعلام کردیم به لحاظ اینکه مسئله گرانی‌ها برای مردم مشکلات زیادی ایجاد می‌کند، دادستانی هم در کنار سازمان تعزیرات به این موضوع ورود کند. یکی دو ماه است که به صورت افسارگسیخته گرانی‌ها را در برخی از نیازهای مردم مشاهده می‌کنیم. به نظر می‌رسد پشت پرده‌هایی دارد. دادستان کل کشور افزود: پشت پرده‌های این گرانی‌ها را دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی باید دنبال کنند، اما برخورد با گران‌فروشانی که بی ضابطه قیمت‌ها را بالا می‌برند، جزو وظایف و تکالیف سازمان تعزیرات حکومتی است. ما بنا داریم تا از ظرفیتی که در دادسراها و دادستانی‌های سراسر کشور داریم، در این زمینه استفاده کنیم.
منتظری گفت: موضوع گرانی‌ها را هم در شورای عالی قضایی دیروز اعلام کردیم به لحاظ اینکه مسئله گرانی‌ها به مردم فشارهای زیادی می‌آورد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی