[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۱۹
  • دوره جدید

اعزام مدافعان سلامت و زیارت‌اولی‌ها به مشهد مقدس، روزنامه شیراز نوین

۴۰ نفر از مدافعان سلامت و زیارت اولی‌ها از محل موقوفات فارس به مشهد مقدس اعزام شدند. به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس، حجت الاسلام سید عباس موسوی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان فارس با اعلام این مطلب گفت: با توجه به نیات دو موقوفه حاج قوام و حاج معدل الملک در استان فارس، تعداد ۴۰ نفر از زیارت اولی‌ها و افراد بی بضاعت که تمکن مالی لازم برای سفر به شهر مقدس مشهد را نداشتند، در قالب طرح زائران حرم رضوی به منظور زیارت بارگاه ملکوتی آقا علی بن موسی الرضا(ع) به شهر مشهد اعزام شدند. 
وی افزود: در این دوره از اجرای طرح که برای هشتمین دوره متوالی برگزار می‌شود، تکریم و تجلیل از کادر بهداشت و درمان به طور ویژه مورد نظر بوده و به همین منظور تعدادی از زائران را مدافعان سلامت تشکیل می‌دهند. موسوی هدف از اجرای این طرح را اجرای امینانه نیات واقفان خیراندیش در زمینه کمک به زوار امام رضا(ع) و ترویج فرهنگ زیارت دانست و ابراز کرد: این افراد تا تاریخ ۲۰ آبان ماه در شهر مقدس مشهد خواهند بود و پس از آن به شهر شیراز مراجعت می‌کنند.
مدیرکل اوقاف فارس، وقف را یکی از سازوکارهای مؤثر برای رفع مشکلات مردم در جامعه عنوان کرد و افزود: نیات خیرخواهانه و عام المنفعه واقفان با گذشت سال‌ها از زمان تنظیم وقف‌نامه همچنان ادامه دارد و برکات فراوانی برای مردم در هر عصر و زمانی به دنبال خواهد داشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی