[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

برترین‌های جشنواره مالک اشتر معرفی شدند ، روزنامه شیراز نوین

طی مراسمی با حضور فرمانده سپاه فجر فارس، برترین‌ رده‌های استانی و ناحیه‌ای در جشنواره مالک اشتر سپاه محمد رسول الله(ص) شیراز معرفی و تجلیل شدند.
فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول‌الله(ص) شیراز، دوشنبه ۱۷ آبان در آیین اختتامیه این جشنواره بیان کرد: این جشنواره با هدف تقدیر از رده‌های برتر در سال ٩٩ در دستور کار قرار گرفت.
سرهنگ عباس بنایی به مؤلفه‌های انتخاب رده‌های برتر در این جشنواره در حوزه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: در آغاز شیوع کرونا علی‌رغم اینکه بسیاری از ادارات، نهادهای دولتی و خصوصی به حالت تعطیل و نیمه تعطیل درآمدند یا در بازگشایی با کمترین نیرو شروع به کار کردند، اما کار بسیج دوچندان شد و در همه عرصه‌ها برای مهار این بیماری پا به میدان گذاشت.
او ادامه داد: در ابتدای شیوع این بیماری با استقرار ایستگاه‌های تب سنجی در گلوگاه‌های ورودی، گندزدایی و ضدعفونی معابر، راه‌اندازی کارگاه‌های تولید ماسک و گان بهداشتی، توزیع الکل و مواد بهداشتی و شرکت فعال در طرح شهید سلیمانی در قالب تیم‌های حمایتی، مراقبتی و نظارتی به صورت شبانه روزی بسیجیان این سپاه از شیراز در راستای مهار بیماری تلاش کردند.
فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول‌الله(ص) شیراز با بیان اینکه از عرصه‌های دیگری که بسیجیان این سپاه خوش درخشیدند، حوزه سازندگی است، خاطرنشان کرد: این ناحیه در ٥ مرحله کمک مؤمنانه با توزیع بالغ بر ٨٠هزار بسته معیشتی توسط گروه‌های جهادی و با همکاری خیران را اجرایی کرد. بنایی همچنین مرمت و بازسازی واحدهای مسکونی محرومان، ایجاد ۹ کارگاه اشتغال‌زایی، برگزاری رژه خودرویی و موتوری در سطح کل ناحیه، حضور فعال در مناسبت‌های ملی و مذهبی، برگزاری یادواره‌های مختلف، توجه ویژه به بحث جنگ نرم و فضای سایبری، ایجاد مرکز مشاوره، برپایی حلقه‌های صالحین، ایجاد و توسعه مهدهای قرآنی، توجه به محلات محروم، جمع آوری معتادان کارتن‌خواب و تلاش برای اشتغال این افراد و همچنین برقراری امنیت پایدار با همکاری نیروی انتظامی از طریق ایجاد گشت‌های محله محور، ایست بازرسی و بلوک بندی در دو سال گذشته را از جمله اقداماتی عنوان کرد که در راستای این جشنواره در سپاه محمد رسول‌الله(ص) شیراز اجرایی شده و به واسطه آن سه رده برتر استانی و ٢٣ رده برتر ناحیه‌ای مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی