[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۲
  • دوره جدید

تیـم گـردن کلفتـی خواهیـم بـود، روزنامه شیراز نوین

سرمربی قشقایی می‌گوید اسکوچیچ نباید آن مصاحبه را علیه بازیکنان ایرانی انجام می‌داد.
مهدی رجب‌زاده، سرمربی تیم فوتبال قشقایی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص پیروزی تیمش در هفته چهارم لیگ دسته اول و رسیدن به رده دوم اظهار کرد: بازیکنان ما در این چهار هفته تلاش زیادی کردند. در هفته اول با وجود این که من دو روز بود به تیم اضافه شده بودم، سایپا را که شخصیتی لیگ برتری داشت شکست دادیم. بازیکنان ما به خودباوری رسیدند و در بازی با ملوان هم این را نشان دادیم اما با وجود شایستگی به دلیل اشتباهات داوری شکست خوردیم.
وی ادامه داد: کمیته داوران باید به داوران آموزش دهند بازیکنانی که شبیه‌سازی می‌کنند و شیرجه می‌زنند را زیر نظر بگیرند تا با یک شبیه‌سازی تمام، زحمات یک تیم به باد نرود. در دیدار با استقلال ملاثانی هم نمایش زیبایی را به اجرا گذاشتیم و توانستیم به پیروزی مطلوبی برسیم.
رجب‌زاده در خصوص مشکلات تیمش گفت: در لیگ یک و حتی لیگ برتر همیشه مشکلات متفاوتی وجود دارد اما نجف‌پور، مدیرعامل باشگاه سعی می‌کند هر چه سریع‌تر مشکلات را رفع کند. همیشه کمبودهایی هست اما باید دنبال پیشرفت باشیم. هیچ‌وقت نمی‌توانی بگویی همه چیز ایدئال است، از فدراسیون گرفته تا لیگ‌های پایین‌تر. به بازیکنانم یاد داده‌ام تمرکزشان روی پیشرفت و آینده‌شان باشد تا مسائل دیگر.
سرمربی قشقایی در خصوص این که آیا قول صعود می‌دهد یا خیر توضیح داد: قول صعود که نمی‌توان داد اما قول می‌دهم مردم شیراز و دوست‌داران قشقایی تیمی‌ یکپارچه و متحد ببینند و تیمی‌گردن کلفت باشیم. سعی می‌کنیم از تمام ظرفیت‌هایمان استفاده و پیشرفت کنیم و تمرکزمان روی کارمان باشد.
این پیشکسوت فوتبال در خصوص لیست تیم ملی و دعوت نشدن طارمی‌گفت: متأسفانه در مقطع حساسی این اتفاقات و حواشی برای تیم ملی به وجود آمد. به نظر من اشتباه اول را اسکوچیچ کرد که آن حرف‌ها را درباره بازیکنان تیم ملی زد. واکنش طارمی‌کمی ‌طبیعی بود و خود اسکوچیچ مقصر به وجود آمدن چنین حواشی است. البته این حق هر سرمربی است که بازیکنانش را خودش انتخاب کند. من نمی‌دانم چرا مربی یک تیم ملی باید درباره بازیکنان آن کشور بگوید تاکتیک‌پذیر نیستند؛ اگر ایرانی‌ها تاکتیک‌پذیر نبودند، طارمی ‌و آزمون چگونه در اروپا می‌درخشند، چگونه جهانبخش ستاره تیمش است و قلی‌زاده در بلژیک ستاره شده است؟

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی