[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۸
  • دوره جدید

مدیران ریسک پذیر باشند ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: هیچ مدیری حق ندارد پیش روی کارآفرینان سنگ‌اندازی کند. به گزارش دریافتی شیراز نوین، محمد هادی ایمانیه در آیین گشایش سومین نمایشگاه توانمندی‌های شرکت‌های صنایع کوچک و متوسط بیان کرد: یکی از وظایف اصلی نمایشگاه‌ها ارائه محصولات نهایی است، از این رو این نمایشگاه توانسته است محل مناسبی برای عرضه کالاهای تولید شده صنایع کوچک و متوسط باشد. 
وی اضافه کرد: یکی دیگر از ویژگی‌های نمایشگاه‌ها برطرف کردن مشکلات مشترک میان صنایع است و امید است این نمایشگاه بتواند در این بخش نیز اثر‌گذار باشد. 
مقام عالی دولت در استان فارس یادآور شد: صنایع کوچک و متوسط و صنایع بزرگ مقیاس در کنار یکدیگر معنا می‌پذیرد، از این رو در استانی نظیر فارس که اشتغال برای آن بسیار حائز اهمیت است صنایع کوچک و متوسط معنا و ارزش قابل توجهی دارد. 
استاندار فارس یادآور شد: فارس با دارا بودن شرایط و ویژگی‌های منحصر به فرد در حوزه‌های مختلف می‌تواند بیشتر در کشور اثر گذار باشد و باید  فارس در حوزه‌های مختلف از جمله حوزه پزشکی، صنایع تبدیلی و تکمیلی در کشور اولین استان باشد. 
وی ادامه داد: تمامی مدیران استانی باید به گونه‌ای فعالیت کنند که هم سو و هم‌جهت در راستای توسعه فارس باشند و اجازه ندهند استعدادهای فارس از بین برود. 
ایمانیه تأکید کرد: دولت در نظر دارد تا تمام هم و غم خود را برای از بین بردن مشکلات در حوزه کارآفرینی به کار بسته، از این رو باید در فارس نیز همین رویه تکرار شود تا فارس به گونه‌ای در مسیر توسعه قرار بگیرد که در کشور درخشان باشد. 
استاندار فارس افزود: شورای سیاست‌گذاری سرمایه‌گذاری و رفع موانع تولید در فارس آغاز به‌کار کرده  و در تلاش است تا مشکلات پیش روی سرمایه‌گذاران را برطرف کند. 
ایمانیه عنوان کرد: برداشت‌هایی که از قانون وجود دارد در فارس اشتباه است و اگر مدیری از ریسک کردن واهمه دارد باید از سمت خود استعفا داده و به کار دیگری مشغول شود. 
به گفته این مقام مسئول، تفویض اختیارات به بخش خصوصی می‌تواند بسیاری از مشکلات در آن بخش را کاهش دهد و دولت نیز در این حوزه  می‌تواند با اجرای وظیفه اساسی خود که نظارت است زمینه توسعه فعالیت را فراهم نماید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی