[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

ادبیات بخش خصوصی گفت‌وگو محور است، روزنامه شیراز نوین

رئیس اتاق بازرگانی ایران با تأکید بر اینکه ادبیات بخش خصوصی گفت‌وگو محور است، گفت: ما به عنوان بخش خصوصی باید بر مواضع و نظراتمان بایستیم اما معتقدیم نظراتمان را باید با ادبیات درست و کارشناسی بیان کنیم، در غیر این صورت فضا و فرصت گفت‌وگو از دست خواهد رفت. به گزارش شیراز نوین به نقل از روابط عمومی ‌اتاق بازرگانی شیراز، غلامحسین شافعی در جلسه هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی شیراز بیان کرد: بزرگان بسیاری برای اتاق‌ها زحمت کشیده‌اند و ما امروز میراث‌دار بزرگانی هستیم و باید بر روی این موضوع تعصب و غیرت داشته باشیم. وی افزود: اگر امروز ما به عنوان هیئت نمایندگان و منتخبان اعضای اتاق‌ها برگزیده شدیم باید خادمان بخش اقتصاد کشور و استان‌ها باشیم.
شافعی اظهارداشت: ما به عنوان بخش خصوصی باید بر مواضع و نظراتمان بایستیم اما معتقدیم نظراتمان را باید با ادبیات درست و کارشناسی بیان کنیم، در غیر این صورت فضا و فرصت گفت‌وگو از دست خواهد رفت.
وی اضافه کرد: بخش خصوصی باید در انتخاب راه حل و مسیر انجام فعالیت‌ها راهی را انتخاب کند که بهترین نتیجه را برای بخش اقتصاد کشور به دنبال داشته باشد و این مهم باید استراتژی اصلی ما باشد.
شافعی ادامه داد: فرصت آزمون و خطا در فضای کشور نیست و با همه واقعیت‌ها روند حرکت در کشور امیدوار کننده است، ما به عنوان پارلمان بخش خصوصی وظیفه خود می‌دانیم برای تقویت و بهبود شرایط در کنار دولت باشیم.
رئیس اتاق بازرگانی ایران در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: انتخاب اتاق شیراز در سه ماه متفاوت به عنوان برترین‌های جهان افتخار بزرگی برای اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور است زیرا نشان می‌دهد حرکت ما به سمت استاندارد‌های جهانی اتاق‌های بین‌المللی مؤثر بوده است.
وی افزود: جای مباهات است که جایگاه اتاق شیراز در کشور شایسته و با منزلت است  و این اتاق جزو اتاق‌های فاخر در بین اتاق‌های سراسر کشور است و بسیاری از طرح‌ها و ایده‌های این اتاق به کل کشور تسری داده شده است.
شافعی ادامه داد: تلاش می‌کنیم مسیر و ابزار حرکت اتاق‌های پیشرو را برای ادامه حرکت‌های بالنده بیش از پیش فراهم کنیم. غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران در سفر یک روزه به شهر شیراز در جلسه هیئت نمایندگان این اتاق شرکت و ضمن دیدار با همکاران از بخش‌های مختلف این اتاق بازدید کرد. شافعی در این سفر در جلسات مختلف اقتصادی استان شرکت خواهد کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی