[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

۲۵ هزار متر مربع زیر آسفالت رفت، روزنامه شیراز نوین

شهردار منطقه هفت گفت: در سه ماهه گذشته بیش از 25 هزار متر مربع از معابر و محلات سطح منطقه آسفالت گردید و برای این متراژ  بیش از 3 هزار تن آسفالت نیز مصرف شده است. به گزارش روابط عمومی ‌شهرداری منطقه هفت، اکبری افزود: به منظور تسهیل در عبور و مرور و روان سازی حرکت خودروها، خیابان‌ها و معابر سطح منطقه که به دلیل فرسودگی نیاز به ترمیم و بهسازی دارند شناسایی و بر اساس اولویت نسبت به ترمیم و آسفالت آن اقدام شده است.
وی ادامه داد: آسفالت بولوار فرصت شیرازی، محله سر تل حسین آباد، شهرک دستخضر و ... با توجه به اهمیت و فرسوده بودن آسفالت آن اقدامات لازم جهت بهسازی و آسفالت مجدد آن انجام شده است.
شهردار منطقه هفت تصریح کرد: در چند نقطه از خیابان‌های سطح منطقه نیز به دلیل ناهموار بودن آسفالت نیاز به تراش و ترمیم داشت که نسبت به رفع آن موارد نیز اقدامات لازم انجام شده است و در تقاطع بولوار تخت جمشید و فرصت شیرازی نیز به منظور همسطح‌سازی آسفالت با به‌کارگیری دستگاه تراش آسفالت، سطوح ناهموار در این تقاطع جمع آوری گردید تا تردد خودروها به راحتی انجام گیرد. این مقام مسئول ادامه داد: با توجه به اینکه اولویت شهرداری در خصوص آسفالت معابر خاکی است با برنامه‌ریزی‌های لازم و بر اساس اولویت نسبت به آسفالت معابر خاکی در سطح منطقه نیز اقدام خواهد شد.
اکبری گفت: به منظور تردد عابران پیاده و راحتی شهروندان نیز عملیات بهسازی جداول، مناسب سازی پیاده‌روها و جداره‌ها نیز در سطح منطقه در حال اجرا می‌باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی