[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

ریکاوری راه و درمان دکتر ایمانیه: با تکمیل جاده بین آغار دالان و هنگام، مسیر عسلویه باز می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس طی بازدید از جاده قیر به فیروزآباد در تماسی تلفنی با مسئولان وزارت راه و شهرسازی قول مساعد گرفت همکاری‌های لازم برای تکمیل هرچه سریع تر این مسیر انجام شود.
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه در سفری یک روزه به شهرستان قیر و کارزین مسائل و مشکلات این شهرستان را مورد بررسی قرار داد. 
نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان اینکه تکمیل بیمارستان امام محمد باقر(ع) قیر و کارزین از موضوعاتی بود که در این سفر مورد توجه قرار گرفت، اظهار کرد: پروژه ناتمام این بیمارستان برای تکمیل ساختمان و موتورخانه نیازمند تزریق اعتبارات است که در این زمینه نیز تصمیمات خوبی گرفته شد و امیدواریم بتوانیم در طی امسال و سال آینده توسعه بیمارستان را به اتمام برسانیم.
به گفته وی، ارائه راهکار برای تکمیل دو مرکز جامع سلامت در شهر افزر و شهر قیر از دیگر موضوعات مورد بررسی در این سفر بود.
نماینده عالی دولت در استان فارس با تأکید بر اهمیت سامان‌دهی و تکمیل جاده فیروزآباد به قیر عنوان کرد: این مسیر یکی از جاده‌های پرتردد است و تصادفات زیادی نیز در این جاده رخ می‌دهد.
دکتر ایمانیه طی بازدید از این جاده در تماسی تلفنی با مسئولان وزارت راه و شهرسازی قول مساعد گرفت همکاری‌های لازم برای تکمیل هرچه سریع‌تر این مسیر انجام شود.
استاندار فارس گفت: تکمیل جاده بین آغار دالان و هنگام نیز باید در دستور کار قرار گیرد؛ چراکه با سامان دهی این مسیر جاده مناسبی از هنگام به سمت عسلویه برای عبور و مرور مردم خواهیم داشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی