[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

در جریان جشن پیروزی مقارن با دوم خرداد؛ مردم شیراز حماسه را تکرار کردند، روزنامه شیراز نوین

 محمود شبان سروستانی  در جریان جشن باشکوه پیروزی که همزمان با دوم خرداد و با حضور بیش از 40 هزار نفر از طرفداران جریان اصلاحات و رئیس جمهور روحانی در استادیوم حافظیه شیراز برگزار شد، مردم حماسه 29 اردیبهشت را تکرار کردند.
مراسم جشن پیروزی رئیس جمهور حسن روحانی شامگاه دیروز در استادیوم حافظیه شیراز که مقارن با دوم خرداد و در آستانه سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار شد و دوباره مردم شیراز حماسه‌ساز شدند و با حضوری چشمگیر نقشی زیبا بر صفحه تاریخ این سرزمین نگاشتند‌. جشن دیروز بزرگترین مانور قدرت‌نمایی اصلاح‌طلبان در سالیان اخیر بود، مراسمی که تاکنون هیچگاه برای برگزاری موفق به اخذ مجوز نشده بود و این بار به دلیل حضور معنا دار مردم در انتخابات و شاخصه های متفاوت آن، مجوز برگزاری برایش صادر شد.  از نکات قابل توجه این مراسم عدم حضور پلیس یا هرگونه نیروی امنیتی بود و مراسم را تنها انتظاماتی که توسط برگزار گنندگان ایجاد شده بود، اداره می‌کردند، البته پلیس راهور برای روان سازی ترافیک همکاری و حضوری پررنگ داشت. در ابتدای مراسم رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در استان فارس ضمن خوشامدگویی به مردم گفت: تقارن این جشن با دوم خرداد یادآور پیروزی ملت در سال 76 است. 
عبدالحمید معافیان با گرامیداشت یاد رهبر اصلاحات همزمانی جشن را با سالگرد آزادی خرمشهر نیز تبریک گفت و افزود: شما مردم با این افتخارآفرینی جلوه‌ای از حضور را به جهانیان نشان دادید و تحسین همگان را برانگیختید.
او با اشاره به رای 62 درصدی مردم استان به روحانی تاکید کرد: این میزان رای دست‌کم 5 درصد از میانگین کشوری بیشتر است بگونه‌ای که مردم شیراز 75 درصد به روحانی رای دادند که نشان از درک و شعور بالای مردم این دیار دارد‌. 
معافیان با تاکید بر اینکه دیگر بحث رقابت تمام شده و هنگام رفاقت رسیده است ادامه داد: همه مردم با هر سلیقه و گرایشی باید از امروز دست به دست هم دهند و برای ساختن ایرانی آبادتر با تمام توان تلاش کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی