[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۱۹
  • دوره جدید

اهمیت تولید در گام دوم انقلاب، روزنامه شیراز نوین

 سعیدرضا امیرآبادی- گروه خبر
مدیرعامل مجتمع پتروشیمی شیراز با تأکید بر لزوم ایجاد ارتباط میان صنعت و رسانه، گفت: رسانه‌ها باید فارغ از تفسیرهای تک بعدی، از پردازش خطی و یک‌جانبه مسائل خودداری کرده و در مسیر تقویت صنعت، تولید و در نهایت عدم وابستگی گام بردارند.
امین امرایی پنجشنبه ۲۰ آبان در حاشیه اردوی ورزشی تفریحی خبرنگاران و عکاسان خبری که به همت بسیج رسانه فارس و به میزبانی شایسته پتروشیمی برگزار شد، با بیان اینکه توسعه صنعتی کشور نیازمند بسترسازی و فرهنگ‌سازی است، گفت: این مهم از طریق رسانه‌های مستقل و بیان واقعیت‌ها محقق می‌شود.
او اضافه کرد: اگر رسانه به رسالت خود عمل کند و مردم را با واقعیت‌ها و دستاوردها آشنا کند، امید به آینده و اعتماد عمومی افزایش خواهد یافت.
مدیرعامل مجتمع پتروشیمی شیراز با بیان اینکه امروز دیگر مفهوم و مبانی قدرت دچار تغییر و تحولات اساسی شده و ما در عصر انقلاب ارتباطات و اطلاعات قرار داریم، گفت: امروز رسانه مهم‌ترین رکن قدرت در این انقلاب ارتباطی است و استعمار نوین به موقع متوجه این نقش شده و از آن نهایت بهره برداری را کرده است. امرایی خاطرنشان کرد: امروز رسانه با قدرت و نفوذ بالا در جهت دهی به افکار عمومی تأثیر گذاشته و شکل دهنده ذائقه‌ها و تعریف نیازها متناسب با رویکردهای تعریفی است.
او در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری، گفت: در این بیانیه نقش رسانه‌ها در شکل دهی به روند توسعه تأکید شده و از جوانان خواسته شده در شکستن محاصره تبلیغاتی دشمن پیشگام شوند.
مدیرعامل مجتمع پتروشیمی شیراز ادامه داد: رویکرد رسانه‌های غربی با هدف تعرض رسانه‌ای، هجمه به کشورهایی است که به دنبال آزادی‌خواهی و استقلال‌طلبی هستند. امرایی از رسانه‌ها خواست با حضور در متن و لایه‌های مختلف جامعه به ویژه حوزه صنعت و تولید و دستاوردهای به وجود آمده، واقعیت‌ها را به اطلاع مردم رسانده و در زمینه آگاهی بخشی گام بردارند. بر اساس این گزارش، شایان ذکر است این برنامه تفریحی به میزبانی شایسته پتروشیمی شیراز و هماهنگی بسیج رسانه فارس برگزار شد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی