[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۹
  • دوره جدید

شهردار شیراز: تغییرات برای رویش نیروهای جدید لازم است، روزنامه شیراز نوین

آیین تکریم و معارفه معاون مالی و اقتصادی، معاون خدمات شهری، معاون شهرسازی و معماری، معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، مدیر کل حراست، مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل، شهرداران مناطق ۵، ۷، ۸ (بافت تاریخی) و ۱۰ شهرداری شیراز برگزار شد. 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، سید احسان اصنافی شهردار شیراز در این مراسم گفت: اعتقاد من بر این است که نیروی انسانی بزرگ‌ترین سرمایه و پشتوانه شهرداری است و هر حرکت و اقدامی در مجموعه مدیریت شهری با این پشتوانه متعهد و متخصص به نتیجه می‌رسد. 
شهردار شیراز با اشاره به تغییر و تحولات و احکام صادره در مجموعه مدیریت شهری افزود: تغییرات برای رویش نیروهای جدید و افکار و ایده‌های نو است. همچنین از تجارب و اندوخته‌های مدیران پیشین نیز استفاده خواهیم کرد. 
مهندس اصنافی ضمن تقدیر از مدیران پیشین شهرداری شیراز و برشمردن اقدامات آنها در حوزه‌های مربوطه گفت: این مدیران سرمایه‌های شهرداری هستند و از تجربیات آنها استفاده خواهیم کرد. 
وی با تشریح سوابق مدیران جدید شهرداری، از آنها خواست که در حوزه خود ایجاد تحول کنند و افزود: امیدوارم با حضور مدیران جدید خدمت به مردم و بازگشت اعتماد عمومی به مجموعه شهرداری شیراز را رقم بزنیم. 
محمدحسن اسدی رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر شیراز نیز در این مراسم گفت: اعضای شورای اسلامی شهر شیراز و شهردار منتخب قصد کار، تلاش و خدمت دارند و تغییر و تحولات در راستای این موضوع و امری طبیعی است. 
اسدی ضمن توصیه به اینکه باید از ثانیه به ثانیه مدت خدمت استفاده کنیم چون فرصت خدمت کوتاه و سریع است، افزود: شهرداری نهاد درآمد و هزینه است که باید در این مجموعه با وفاق، همدلی، فکر و ایده‌های جدید و تجربه پیشکسوتان به سمت کسب درآمد و برنامه‌ریزی برای هزینه‌کرد مناسب برویم. 
وی ادامه داد: به نمایندگی از اعضای شورای اسلامی شهر از مدیرانی که امروز در مراسم تکریم آنها هستیم، تقدیر می‌کنم، برای مدیران جدید مجموعه شهرداری شیراز آرزوی موفقیت دارم و از همکاران مجموعه شهرداری می‌خواهم که با آنها همکاری کنند. 
بر اساس این گزارش، شهردار شیراز در احکامی جداگانه سعید مصفا را به سمت معاون مالی و اقتصادی، مصطفی مشفقیان را به سمت معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، علیرضا جمشیدی را به سمت مدیرکل حراست، رضا جاویدی را به سمت مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل، رضا مسعودی را به سمت شهردار منطقه پنج، قاسم اکبری را به سمت شهردار منطقه هفت، علی مصلی نژاد را به سمت شهردار منطقه هشت و سعید معصومی را به سمت شهردار منطقه ۱۰ شیراز 
منصوب کرد.
همچنین بر اساس احکامی جداگانه محمدهادی هاشم پور به عنوان مشاور شهردار در امور مالی و اقتصادی و سید مهدی حسینی خواه به عنوان مشاور شهردار در امور بازرسی منصوب شدند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی