[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۱۹
  • دوره جدید

تخصیص بودجه برای سازندگی، روزنامه شیراز نوین

 شیرازنوین- گروه خبر
غلامعلی ترابی، رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر شیراز به همراه غلامرضا شهریاری، شهردار منطقه دو و دیگر معاونان شهرداری منطقه از پروژه فرهنگی خدماتی خیابان کارگر بازدید و بر تکمیل آن تأکید کردند.
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به اینکه طی سالیان گذشته شهرداری شیراز در جهت احیای بافت‌های فرسوده این منطقه اقدامات خوبی انجام داده است، اظهار کرد: سالن ورزشی و مجتمع تجاری در مراحل نهایی کار قرار دارد و شورای ششم نیز در تلاش است تا با تخصیص بودجه پروژه را تکمیل و در اختیار شهروندان قرار دهد. ترابی در ادامه بازدید از پروژه مجموعه فرهنگی، ورزشی وخدماتی خیابان کارگر گفت: بدون شک با اجرای پروژه‌های محرک توسعه در بافت‌های فرسوده و‌ کم برخوردار و آسیب پذیر از لحاظ اجتماعی، شاهد تحول، رشد توسعه در این بافت‌ها خواهیم بود و بدین ترتیب خیلی از مسائل و معضلات اجتماعی که مردم با آن مواجه هستند، مرتفع خواهد گردید. رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه احیای بافت‌های فرسوده درون شهری، آسایش و آرامش را به مردم ساکن در آن هدیه می‌دهد، تأکید کرد: هم اکنون بافت‌های فرسوده از لحاظ ایمنی در خطر قرار دارند و با رخ دادن حادثه ای با خسارت‌های فراوانی مواجه خواهیم شد؛ بنابراین باید با تخصیص بودجه این بافت‌ها را احیا نماییم تا مردم ساکن در منطقه در ایمنی قرار گیرند.
ترابی با اشاره به اینکه احیای بافت‌های فرسوده جزو اولویت‌های مهم کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر شیراز است، افزود: از آنجا که از سوی شهرداری منطقه دو در راستای توسعه و برخورداری سطح این منطقه از شهر پروژه‌های مهم و تأثیرگذاری در دست احداث قرار دارد و دارای پیوست اجتماعی می‌باشد، در تلاش هستیم ضمن تأمین بودجه تکمیل اینگونه پروژه‌ها در سطح کلان‌شهر شیراز، با تصویب طرح‌های موضعی و موضوعی و طرح‌های محرک توسعه شاهد بهسازی این بافت‌ها باشیم. وی گفت: بدون شک دغدغه شهروندان، دغدغه اعضای شورای شهر نیز است؛ بنابراین اعضای شورای شهر نیز تلاش می‌کنند تا در آینده ای نزدیک این بافت‌ها 
بازسازی گردد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی