[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

پروژه‌های ۴۶ساله در فارس، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس بر لزوم تلاش مضاعف مدیران دستگاه‌های اجرایی برای فراهم کردن زمینه دریافت بیشترین حجم بودجه امسال تأکید کرد. به گزارش دریافتی شیرازنوین، محمدهادی ایمانیه در جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی فارس گفت: سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی بلد نیستند چگونه نسبت به دریافت بودجه و اسناد خزانه‌ای که می‌توانند نسبت به تسویه بدهی فعالیت‌های عمرانی خود اقدام کنند، فعالیت کنند.
او ادامه داد: از این رو باید دوره‌های آموزشی برای سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی برگزار شود تا بتوانند بودجه لازم را کسب کنند.
استاندار فارس گفت: اکنون بهترین فرصت برای دریافت بیشترین حجم بودجه در سال ۱۴۰۱ است و مدیران دستگاه‌های اجرایی باید نسبت به برگزاری جلسه با وزرای دستگاه مربوطه اقدام کرده تا زمینه دریافت بیشترین حجم بودجه را فراهم کنند.
ایمانیه تأکید کرد: این مدیران باید با بررسی و احصای مشکلات، نسبت به تخصیص بودجه دستگاه مربوطه اقدامات لازم را انجام دهند.
او با بیان اینکه حوزه‌های مغفول مانده مختلفی در سطح استان فارس وجود دارد، گفت: تکلیف پروژه‌های ناتمام و برزمین‌مانده باید تعیین شود؛ برخی از پروژه‌ها در استان فارس وجود دارد که از سال ۱۳۵۴ تاکنون مغفول مانده و باید پروژه‌های ناتمام استان فارس تعیین تکلیف شوند.
ایمانیه گفت: با توجه به اینکه ۱۳۷هزار میلیارد تومان برای تحقق رشد ۸ درصد در سطح استان فارس نیاز است، باید تلاش کرد تا راه‌های درآمدی دیگری نیز برای تحقق این مهم در استان فارس برآورد شود تا بتوان نسبت به تأمین بودجه لازم برای این هدف 
اقدام کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی