[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۹
  • دوره جدید

قول صعود نمی‌دهم، روزنامه شیراز نوین

غلامحسین پیروانی پیشکسوت فوتبال ایران با اظهار اینکه احترام سرمربی تیم ملی باید حفظ شود، اعلام کرد: مسئولان فدراسیون فوتبال هر چه زودتر حاشیه به وجود آمده میان سرمربی تیم ملی و مهدی طارمی‌که به ضرر تیم ملی است را برطرف کنند.
غلامحسین پیروانی در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: مهدی طارمی ‌بازیکن تیم ملی که فوتبالیست ارزشمندی است متعلق به خودش نیست زیرا تمام حرکات و رفتارش زیر نظر علاقه‌مندان به فوتبال است اما او هم نباید ضرر کند هرچند باید صداقت در گفتار و رفتار داشته باشد. وی بیان کرد: اسکوچیچ سرمربی تیم ملی هم باید مشکل به وجود آمده را مدیریت و با کدخدامنشی موضوع را حل می‌کرد ضمن اینکه نباید هم آن را رسانه‌ای می‌کرد زیرا  بشر جایزالخطاست.
*تأثیر منفی در روحیه بازیکنان
 سرمربی سابق تیم ملی امید ادامه داد: کادر فنی تیم ملی به ویژه کریم باقری و وحید هاشیمان که از بزرگان فوتبال هستند باید این مسئله را خاتمه می‌دادند؛ به هرحال صحنه قشنگی نبود و روی دیگر بازیکنان تیم ملی هم در مقابل لبنان  تأثیر منفی گذاشت زیرا سردار آزمون هر چند گل زد اما او بازیکن همیشگی نبود.
پیروانی به بازی تیم ملی ایران برابر لبنان اشاره کرد و اظهار داشت: بازی خوبی نکردیم و تا دقیقه ۹۰ هم بازی را باخته بودیم هرچند زمین خراب بود و در روند تیم تأثیر منفی گذاشت اما در وقت‌های اضافه ورق برگشت و خدا را شکر بازی را ۲بر یک بردیم؛ وگرنه حاشیه‌ها بیشتر می‌شد.    
وی گفت:هرچند تیم ملی کشورمان با اقتدار در دور رفت صدرنشین شد اما هنوز کار تمام نشده است زیرا دور برگشت بازی‌ها به مراتب سخت‌تر خواهد شد و هر بازی هم شرایط خاص خود را دارد و بازهم تأکید می‌کنم سرمربی تیم ملی دارای شخصیت است و حرمت او باید حفظ شود.  
پیروانی که اخیراً سرمربی تیم ایمان سبز شیراز شده است در مورد این تیم هم گفت: ۹۸ درصد تیم از بازیکنان بومی‌تشکیل شده است و خوشحال هستم برای بازیکنان استانم کار می‌کنم و خدا را شاکرم که هر تیمی‌کار کرده‌ام بد نتیجه نگرفته‌ام.
*راه سخت، قول صعود نمی‌دهم 
سرمربی تیم ایمان سبز شیراز اضافه کرد: راه سختی در لیگ دسته دوم داریم و در گروه خوبی هم قرار گرفته‌ایم که تیم‌های مطرحی از اصفهان و بوشهر در گروه هستند اما  کاری به آن‌ها نداریم. پیروانی افزود: قول صعود نمی‌دهم اما هر چی در توان داریم به کمک کادر فنی برای موفقیت تیم دریغ نخواهیم کرد ضمن اینکه در کادر فنی تقسیم کار شده است و هر کس کار خودش را انجام می‌دهد و امیدوارم در پایان هم نتیجه خوبی بگیریم.
*ساخت ورزشگاه اختصاصی
پیروانی به سرمایه‌گذار باشگاه ایمان سبز شیراز اشاره کرد و گفت: بیژن غلامی ‌مالک باشگاه با هزینه شخصی در تمام رده‌های سنی تیم دارد اما او نیاز به کمک مالی ندارد و بهتر است که تازمانی که ورزشگاه اختصاصی این تیم آماده می‌شود، هیئت فوتبال و اداره کل ورزش کمک کنند تا مسابقات را در زمین دستغیب شیراز که صاف است برگزار کنیم و برای تحقق این امر رئیس هیئت فوتبال باید با فدراسیون فوتبال ارتباط برقرار کند و مجوز بازی در این زمین را بگیرد.  
*گریه برای زمین ورزشگاه حافظیه
وی گفت: من گریه‌ام می‌گیرد که هرکس بخواهد زمین چمن خراب را مثال بزند نام ورزشگاه حافظیه می‌آورد و این درد است و هم اینک ما برای میزبانی زمین مناسبی در شیراز نداریم و زمین بعثت هم عرض آن کوچک و استاندارد نیست، امیدوارم مجوز بازی کردن در زمین دستغیب که چمن مصنوعی  و صاف دارد را هیئت فوتبال بگیرد.تیم ایمان سبز شیراز در گروه دوم مسابقات فوتبال دسته دوم که با شرکت ۱۴ تیم برگزار می‌شود، حضور دارد.نماینده فارس در دسته دوم درنخستین بازی یکشنبه ۲۳ آبان‌ماه در ماهشهر به مصاف تیم خلیج فارس این شهر می‌رود.رقابت‌های فوتبال دسته دوم کشور در ۲ گروه ۱۴  تیمی ‌برگزار می‌شود و در پایان مرحله گروهی ۲ تیم اول جدول هر گروه راهی دسته یک خواهند شد و تیم‌های دوم هم در مرحله حذفی به مصاف هم خواهند رفت تا چهره سومین تیم صعود کننده به دسته یک مشخص شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی