[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

رجب‌زاده: نباید به این صدرنشینی دل ببندیم ، روزنامه شیراز نوین

سرمربی قشقایی شیراز از صدرنشینی تیمش خوشحال است اما می‌گوید نباید به آن دل خوش کنند.
به گزارش «ورزش سه»، قشقایی شیراز با پیروزی در برابر ماشین‌سازی به صدر جدول لیگ آزادگان صعود کرد. مهدی رجب‌زاده در مورد این دیدار به خبرنگار ما گفت: خدا را شکر با سه امتیاز از زمین بیرون آمدیم و ماشین سازی تیمی ‌دونده و جوان بود و کلی انگیزه داشتند و کار ما را سخت کردند. در طول هفته خیلی با بچه‌ها صحبت کردیم که اسیر غرور  و حواشی نشوند و تمام تمرکزمان این بود همان روند ابتدای فصل را طی کنیم و بچه‌ها مسائل فنی را رعایت کردند و توانستیم یک برد مهم کسب کنیم. بازی می‌توانست سخت شود ولی بچه‌های ما گل را زدند ضمن اینکه نیمه اول تا آستانه زدن گل رفتیم که در زدن ضربه آخر بی‌دقت بودیم.
او در مورد صدرنشینی ادامه داد: چیزی که مهم است این است که نباید به این صدرنشینی دل ببندیم، ما جوان‌های بی ادعایی داریم و خودمان را برای یک لیگ پرفشار و سخت آماده کرده‌ایم و تمام تفکر ما این است که روز به روز پیشرفت کنیم و لذت ببریم و خودمان را ارتقا بدهیم و این صدرنشینی نباید باعث شود بچه‌های ما فکر کنند کار تمام شده چون ۲۹ هفته دیگر باقی مانده و در این مدت آن‌قدر این جدول بالا پایین می‌شود که کسی حتی فکرش را هم نمی‌کند، چیزی که مد نظرمان است این است که آمادگی خود را حفظ کنیم و روند رو به رشدی داشته باشیم و ببینیم در ادامه چه اتفاقی خواهد افتاد؟ 
سرمربی قشقایی در مورد دیدار حساس هفته آینده با شهرداری همدان عنوان کرد: شهرداری هم تیم خیلی خوبی است و بازیکنانش چند سال است که در کنار یکدیگر هستند و همین بازیکنان تیم را بالا آوردند و بازی مهم و حساسی است. می‌دانیم که بازی سختی داریم ولی امیدوارم سربلند بیرون بیاییم.
وی در خصوص وضعیت کلی لیگ یک اعم از کیفیت زمین و داوری نظرش را اینگونه بیان کرد: بعضی از صحنه‌های بازی‌های مختلف را مشاهده کردم و متوجه شدم  که زمین‌ها کیفیت لازم را ندارد ولی برای مثال زمین تبریز خوب بود و راحت می‌شد در آن فوتبال بازی کرد ولی بعضی از تیم‌ها زمین مساعدی ندارند و این مسائل در فوتبال ما طبیعی است و در مورد بحث داوری هم باید بگویم خود ما در دیدار با ملوان متضرر شدیم ولی دپارتمان داوری مخصوصاً در لیگ یک که زیاد دیده نشود باید بیشتر دقت کند زیرا می‌بینید که یک تیم کلی زحمت می‌کشد ولی با یک اشتباه مسیرش عوض می‌شود و دقیقاً هفته قبل این اتفاق برای من افتاد و در بازی که نباید شکست می‌خوردیم بازنده از زمین بیرون آمدیم؛ برای مثال باید بازیکنانی که داوران را فریب می‌دهند شناسایی شوند و کمیته داوران هم به داوران بگویند که فلان بازیکن تمارض می‌کند. نمی‌گویم اصلاً اشتباهی صورت نگیرد چون امکان پذیر نیست ولی حداقل کمتر شود که تیم‌ها ضرر نکنند.
رجب‌زاده یادآور شد: من از بچه‌ها تشکر می‌کنم که خیلی زحمت کشیدند و در سرمای تبریز از جان و دل مایه گذاشتند، همچنین از مدیریت باشگاه و کادر فنی و همکارانم تشکر می‌کنم، امیدوارم امسال بتوانیم فصل خوبی را رقم بزنیم و نتایج درخشانی بگیریم. ان‌شاالله در ورزشگاه‌ها به سمت هواداران هر چه زودتر باز شود زیرا هواداران قشقایی بی‌صبرانه منتظر این موضوع هستند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی