[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۸
  • دوره جدید

توزیع مرغ منجمد ۲۰هزار تومانی در فارس آغاز شد، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان فارس با تأکید بر ضرورت تثبیت قیمت کالاهای اساسی گفت: توزیع مرغ منجمد دولتی با نرخ هر کیلوگرم ۲۰هزار تومان در این استان آغاز شد.
رهام رحمانی در این باره به خبرنگاران گفت: بر اساس مصوبات ستاد تنظیم بازار کشور قیمت هر کیلوگرم مرغ منجمد در سردخانه‌های شرکت ۱۸هزار و ۸۰۰ تومان و در خرده فروشی و برای خانوارهای مصرف‌کننده ۲۰هزار تومان است.
وی افزود: توزیع در استان و بین شهرستان‌های مختلف بر اساس ضرایب جمعیتی انجام می‌شود، در شهر شیراز تعاونی‌های مصرف، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و اتحادیه‌های کارگری و کارمندی می‌توانند برای دریافت حواله مستقیماً به اداره کل پشتیبانی امور دام استان مراجعه کنند.
رحمانی با بیان اینکه در شهرستان‌ها عوامل توزیع منتخب با گرفتن معرفی‌نامه از اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان به اداره کل پشتیبانی امور دام مراجعه کنند، گفت: به منظور اطمینان از دسترسی بیشتر گروه‌های درآمدی سطح پایین جامعه این شرکت آمادگی خود را برای خدمت رسانی لازم به صورت تمام وقت با تلاش همکاران اداره کل پشتیبانی امور دام اعلام می‌کند و به همین منظور دو دستگاه کامیون در نقاط کم برخوردار شیراز به توزیع مرغ منجمد اقدام می‌کنند.
وی ادامه داد: به منظور تأمین نیاز مراکز عمده مصرف، شامل مراکز نظامی و انتظامی، زندان‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز آموزشی و... عرضه مرغ به قیمت هر کیلوگرم ۲۰هزار تومان صورت می‌پذیرد.
رحمانی ذخایر مرغ منجمد در استان را مناسب ارزیابی کرد و افزود: کمبودی برای تأمین و عرضه مرغ منجمد در استان نداریم و تا زمانی که نیاز باشد توزیع مرغ منجمد ادامه خواهد داشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی