[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

نگاهی اجمالی به مسابقات فوتسال باشگاه‌های شیراز بی توجهی مسئولان باعث کوچ استعدادها می‌شود، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: مسابقات لیگ برتر فوتسال شیراز چند هفته‌ای است آغاز شده و به ایستگاه چهارم نزدیک می‌شود. در سه هفته گذشته، تیم‌های شهید نظری، اتحاد، چابک و انقلاب عملکرد بهتری نسبت به سایرین داشته و امیدهای اول صعود هستند.
در هفته سوم رقابت‌ها و در گروه نخست، تیم شهید فولادی با نتیجه چهار بر یک تیم دشت ارژن را شکست داد. دج ماهشهر نیز با نتیجه سه بر دو شهید اسکندری را مغلوب کرد و دو تیم صدرنشین چابک و انقلاب با تساوی یک یک به کار خود پایان دادند.
در گروه دوم، تیم اتحاد در پرگل‌ترین بازی موفق شد ستارگان بهارستان را با نتیجه قاطع شش بر سه شکست دهد. تربیت زندان هم چهار بریک تیم شهید بهروز را شکست داد و تیم شهید اوجی با سه گل مغلوب تیم شهید نظری شد.
هفته چهارم رقابت‌ها روز پنجشنبه با برگزاری دیدارهای گروه اول آغاز می‌شود. چابک صدرنشین از ساعت 15 به مصاف دج ماهشهر خواهد رفت، دشت ارژن با انقلاب دیدار می‌کند و شهید فولادی نیز به مصاف شهید اسکندری خواهد رفت.
در مسابقات گروه دوم نیز که روز جمعه برگزار خواهد شد، ستارگان بهارستان با تیم شهید نظری، اتحاد با شهید بهروز و تربیت زندان با تیم شهید اوجی دیدار خواهد کرد. 
در همین ارتباط با یکی از مدیران حاضر در مسابقات گفت‌وگویی کرده‌ایم که در ادامه می‌خوانید:
*خودتان را معرفی کرده و از  سوابق بازی و مربیگری و مدیریت ورزشی‌تان بگویید.
مهران انصاری‌نژاد هستم، سابقه بازی فوتبال در لیگ دسته اول جوانان شیراز و نایب قهرمانی با تیم جم را دارم و همچنین بازی در تیم‌های انتظام اهواز و جنوب اهواز در دوران خدمت. در سایر رشته‌ها نیز، نایب قهرمانی کشتی آموزشگاه‌های شیراز و همچنین شش سال فعالیت در رشته دو سرعت صد متر استان در کارنامه بنده دیده می‌شود. 
همچنین به عنوان مربی در مدرسه فوتبال برق شیراز  و مسابقات فوتسال کشوری بانک فعالیت کرده‌ام و در حال حاضر مربیگری و مدیریت تیم دج ماهشهر در لیگ دسته اول فوتسال شیراز، مدیر و عضو کمیته ورزش بانک تجارت استان فارس را به عهده دارم.
*نظرتان درباره مسابقات لیگ برتر فوتسال شیراز چیست؟
این مسابقات کیفیت قابل قبولی دارد اما باتوجه به پتانسیل بالای شیراز در این عرصه، می‌تواند در سطوح بهتر و بالاتر از این هم انجام شود.
*به طور کلی وضعیت فوتسال شیراز را چطور می‌بینید؟
شیراز پتانسیل فوق‌العاده‌ای در فوتسال دارد. مشکل اصلی، نبود اسپانسر و همچنین عدم استقبال مسئولین شهر و استان از ورزش می‌باشد که بر خلاف استان‌های دیگر، این امر باعث کوچ استعدادها شده است.
*تیم‌ها در چه حدی هستند و وضعیت تیم خودتان را چطور می‌بینید؟
همه تیم‌های خوب در لیگ حضور دارند که 6 تیم را می‌توان مدعی قهرمانی نامید. تیم خودمان هم با توجه به اولین حضور بنده در فوتسال شیراز، در صورت ادامه کار و حمایت اسپانسرینگ، آینده روشنی را برایش تصور می‌کنم.
*برنامه‌تان برای آینده چیست؟
با توجه به حمایت‌هایی که شرکت فنی مهندسی دج ماهشهر تا کنون انجام داده و امیدواریم ادامه‌دار هم باشد، تلاش می‌کنیم که با وجود آقای سجاد اکبری‌زاده از مربیان مجرب و زحمتکش فوتسال، هم در لیگ برتر فوتسال بزرگ‌سالان شیراز و هم در مسابقات لیگ دسته سوم کشور، نتایج مطلوبی کسب کنیم.
*حرف پایانی؟
از تمامی‌کسانی که زحمات زیادی برای فوتسال و ورزش شیراز و فارس می‌کشند  تشکر ویژه می‌کنم و قدردانی بابت این که بعد از سه سال، این مسابقات را دوباره احیا کردند، از جمله ریاست محترم هیئت فوتبال شیراز جناب محمدرضا حسینی و ریاست کمیته فوتسال آقای حسین آبخیز و دبیر کمیته فوتسال آقای سجاد اکبری‌زاده که طی چند ماه حضورشان، تأثیر قابل توجهی در فوتسال شیراز داشته‌اند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی