[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

مخفی کاری فرهاد برای نتیجه گیری در دربی!، روزنامه شیراز نوین

در شرایطی که لیگ برتر به خاطر مسابقات تیم ملی در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی  قطر تعطیل است، تیم استقلال صدرنشین لیگ برتر علاوه بر انجام تمرین و برگزاری دیدار دوستانه پیگیر جذب بازیکن خارجی در پست هافبک است و فرهاد مجیدی و مسئولان باشگاه در چند روز گذشته چند گزینه را تأیید کرده‌اند و در حال بررسی شرایط جذب یکی از آن‌ها هستند. اما نکته جالب درباره استقلال مخفی کردن این تیم توسط
سرمربی‌اش از انظار عمومی‌ و رسانه‌ها است. فرهاد مجیدی که استارت این کار را از فصل پیش زده بود همچنان تمایلی ندارد تیمش در دید رسانه‌ها باشد. او حتی از مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه خواسته بود حضور مسئولان باشگاه و اعضای هیئت مدیره در تمرین را هم محدود و ممنوع کند که این درخواست هم مورد موافقت مدیرعامل قرار گرفت تا آبی‌ها در آرامش و بدون حاشیه تمرین کنند. حالا این موضوع به دیدارهای دوستانه استقلال هم سرایت کرده است به طوری که از دیدار دوستانه این تیم با پیشگامان عکس و فیلمی ‌منتشر نشد. صدرنشین لیگ در شرایطی در یک بازی دوستانه به مصاف تیم فوتبال پیشگامان رفت که بنا بر درخواست فرهاد مجیدی قرار شد از این بازی فیلم و عکس منتشر نشود. فرهاد مجیدی با توجه به حساسیت بالای سه بازی آینده خود در رقابت‌های لیگ برتر که به نوعی پیشواز دربی رفت سرخابی است، تأکید دارد که هیچ گونه خبری از جزئیات تمرینات شاگردانش به بیرون درز پیدا نکند، به همین علت کانال رسمی ‌باشگاه نیز به صورت قطره چکانی اخبار تمرینات را منتشر می‌کند تا برای نخستین بار آبی‌پوشان پایتخت در یک فضای کاملاً کنترل شده تمرینات تاکتیکی و تکنیکی خود را دنبال کنند. در واقع هیچ گونه تصویری از تمرینات استقلالی‌ها و شروع تمرینات آبی‌پوشان در وقفه ایجاد شده لیگ برتر در فضای مجازی منتشر نشده تا کسی متوجه نشود مدل تمرینات گابریل پین برای آبی‌پوشان به چه ترتیبی است! البته اتمام حجت مجیدی با شاگردانش نیز در ایجاد این فضا کاملاً تأثیر داشته است، چون  او به همه  نفرات حاضر در تمرین هشدار داده به هیچ عنوان دوست ندارد اخبار و اتفاقات تمرین به بیرون درز پیدا کند و اگر متوجه شود فردی اطلاعات داخلی تیم را به بیرون داده است، قطعاً از تیم اخراج خواهد شد. استقلال در هفته ششم میزبان نساجی مازندران است و سپس باید دو بازی بیرون از خانه مقابل گل گهر سیرجان و نفت آبادان برگزار کند  و پس از انجام این سه دیدار به پرسپولیس می‌رسد و میزبان دربی رفت در آزادی است. 
قطعاً بازی با گل گهر که در حد یک مدعی ظاهر شده و تقابل با امیر قلعه نویی و چند بازیکن سابق استقلال از جمله آرمین سهرابیان، سید احمد موسوی، محسن فروزان،  مرتضی تبریزی، بهنام برزای،میلاد زکی پور، محسن کریمی ‌و فرشید باقری آن هم در سیرجان کار آسانی برای فرهاد مجیدی و شاگردانش نخواهد بود. دیدار با نفت آبادان که هدایت آن را علیرضا منصوریان بر عهده دارد بازی آسانی برای آبی‌ها نیست و آن‌ها برای حفظ صدر و حضور در دربی با روحیه و انگیزه بالا نیاز مبرم به کسب حداکثر امتیاز از این سه بازی حساس دارند. بنابراین شیوه پادگانی مجیدی و کاور کردن تمرین استقلال کاملاً منطقی و عاقلانه به نظر می‌رسد حتی اگر صدای اعتراض رسانه‌ها و هواداران هم درآید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی