[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۱۹
  • دوره جدید

کشف پول‌شویی در شیراز، روزنامه شیراز نوین

رئیس‌کل دادگستری فارس خبر داد: 
کشف پول‌شویی در شیراز

حجت‌الاسلام موسوی: نوع فعالیت متهم با میزان گردش مالی وی متناسب نبوده است 

به گزارش دریافتی شیرازنوین، رئیس کل دادگستری استان فارس از کشف یک فقره پول شویی 360میلیارد ریالی با هوشیاری و درایت سربازان گمنام امام زمان(عج) خبر داد.
حجت الاسلام و المسلمین سیدکاظم موسوی با بیان اینکه متهم این پرونده با دستور قضایی در بازداشت به سر می‌برد، گفت: فعالیت‌های اقتصادی این متهم طی یک سال مورد کاوش و بررسی قرار گرفته است و این تحقیقات زیر نظر بازپرس ویژه در دادسرای انقلاب اسلامی شیراز ادامه دارد.
این مقام ارشد قضایی استان با اشاره به اینکه نوع فعالیت متهم با میزان گردش مالی وی متناسب نبوده است، گفت: فرد مذکور نقدینگی‌های خود را به اموال منقول و غیرمنقولی از جمله خودروهای لوکس، باغ و آپارتمان در نقاط مختلف و به نام افراد متعدد تبدیل کرده است.
وی خاطرنشان کرد: این متهم ضمن کتمان اموال و دارایی‌های خود، منشأ اموال تحصیل‌شده را نیز پنهان کرده است. رئیس کل دادگستری فارس توجه به جرائم مالی و اقتصادی با توجه به شرایط ویژه اقتصادی کشور را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: اثرات مخرب جرائمی همانند پول شویی و فرارهای مالیاتی بر اقتصاد کشور زیاد است و لازم است قضات استان به صورت ویژه و تخصصی و با همکاری ضابطان و اقدامات فنی آنان نسبت به کشف و پیگیری این دسته از جرائم اقدام نمایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی