[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

پیشتاز واکسیناسیون هستیم ، روزنامه شیراز نوین

سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، در نخستین روز حضور خود در نشست ستاد مدیریت بیماری کووید ۱۹ در دانشگاه که همزمان با چهارصد و چهل و پنجمین نشست این ستاد بود، تشکیل روزانه این ستاد و تداوم اقدامات مقابله با کرونا با هدف تأمین سلامت مردم را در مدیریت این بحران بسیار تأثیرگذار خواند.
به گزارش شیرازنوین، دکتر «سید وحید حسینی» با تأکید بر تداوم برگزاری نشست‌های روزانه ستاد مدیریت بیماری کووید ۱۹ در دانشگاه و جدیت در پیگیری امور مرتبط با سلامت و مصوبه‌های پیشین از سوی اعضای این ستاد اظهار داشت: مردم فارس نیز از ابتدا با همدلی در رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و مدیریت و مهار ویروس کرونا با مجموعه سلامت همراه هستند.
سرپرست جدید دانشگاه با اشاره به اینکه همچنان فارس در میزان انجام واکسیناسیون در جایگاه برتر کشور قرار دارد، یادآور شد: نه تنها پیشینه شیراز به عنوان قطب پزشکی کشور و ارائه کننده خدمات درمانی به بیماران استان‌های دیگر، بلکه عملکرد کادر بهداشت و درمان در تأمین سلامت مردم استان فارس نیز گویای آن بوده است.
با دستور سرپرست جدید دانشگاه در این نشست، بازدید از مراکز واکسیناسیون در راستای ارتقا و بهبود خدمت ‌رسانی به مردم، همچنین صرفه جویی و استفاده بهینه از نیروهای دانشگاه به عنوان سرمایه ملی، در اولویت دستور کار اعضای این ستاد قرار گرفت.
دکتر حسینی در ادامه ضمن آشنایی با اقدامات این ستاد، با بررسی آمار نمونه‌های انجام شده آزمایش کرونا طی روز یکشنبه و دیروز دوشنبه در فارس، به بررسی آخرین وضعیت ابتلا به کرونا در مناطق مختلف استان، وضعیت سلامت بیماران در بخش‌های کووید ۱۹ استان، میزان اشغال تخت‌های بیمارستانی، روند بهبودی بیماران و علت‌های جان باختن مبتلایان طی روزهای اخیر پرداخت.
بررسی روند واکسیناسیون در مناطق مختلف استان، از دیگر محورهای مورد بررسی سرپرست جدید دانشگاه در نشست دیروز این ستاد بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی