[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۹
  • دوره جدید

سند جامع جایگاه روابط‌عمومی‌ تدوین می‌شود، روزنامه شیراز نوین

سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، بر لزوم تدوین سند جایگاه روابط عمومی تأکید کرد و افزود: بر اساس اسناد و برنامه‌های چشم انداز بالادستی، تاکنون هیچ سند ساخت‌یافته‌ای در باره جایگاه روابط عمومی‌ها تدوین نشده و جای خالی این موضوع به وضوح احساس می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، هادی بستام در نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان با اشاره به اینکه رویکردی تازه در حوزه روابط عمومی‌ها در پیش گرفته شده است، بر لزوم برگزاری جلسات هم اندیشی به صورت مداوم تأکید کرد.
بستام با بیان اینکه بر اساس سنوات گذشته رتبه بندی دستگاه‌های اجرایی انجام می‌شود، عنوان کرد: از این پس با در نظر گرفتن ۵ معیار اصولی و محوری رتبه بندی روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی نیز انجام خواهد شد. وی همچنین بر لزوم تدوین سند جایگاه روابط‌عمومی تأکید کرد و افزود: بر اساس اسناد و برنامه‌های چشم‌انداز بالادستی، تاکنون هیچ سند ساخت یافته ای درباره جایگاه روابط عمومی‌ها تدوین نشده و جای خالی این موضوع به وضوح احساس می‌شود.
سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس از تشکیل کمیته‌ها و کارگروه‌های تخصصی برای ارتقای جایگاه روابط عمومی با حضور فعالان این حوزه خبر داد. گزارش اقداماتی که در حوزه افکارسنجی انجام شده، از دیگر موارد مورد تأکید بستام بود.
وی در ادامه اظهار کرد: در حال حاضر بازخوردی از افکارسنجی مراجعان به دستگاه‌های اجرایی وجود ندارد و این اقدام زمینه رخدادهای ارزشمندی را فراهم خواهد کرد.
سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس همچنین با بیان اینکه هر یک از روابط عمومی‌ها شبکه‌هایی همچون گروه‌ها، پیج‌ها و سایت‌ها برای انتشار مطالب و اخبار خود ایجاد کرده‌اند، عنوان کرد: بی تردید می‌توان از این ظرفیت‌ها در حوزه اطلاع رسانی استفاده‌های بهینه و اثرگذاری داشت.
وی در پایان یادآور شد: هدف اصلی از برگزاری این جلسات 
هم‌افزایی است.
بستام تأکید کرد: همه ما در کنار هم با همفکری، همگرایی و هم‌افزایی می‌توانیم در راستای ارتقای جایگاه استان گام برداریم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی