[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

اقلام امدادی به هرمزگان ارسال شد ، روزنامه شیراز نوین


23 کامیون و تریلر حامل چادر امدادی و موکت همراه با چهار تیم تخصصی امدادی به مناطق زلزله زده جنوب کشور ارسال و اعزام شدند. به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس، حسین درویشی مدیرعامل این جمعیت از اعزام 4 تیم تخصصی عملیاتی اسکان اضطراری به مناطق زلزله زده استان هرمزگان خبر داد و گفت: فارس به عنوان استان معین هرمزگان در حوادث غیرمترقبه می‌باشد. در این رابطه دوهزار و 700 دستگاه چادر امدادی و 5هزار تخته موکت توسط 23 کامیون و تریلر از هلال احمر استان فارس به مناطق زلزله زده جنوب کشور ارسال شد. وی افزود: یک دستگاه بالگرد این جمعیت نیز به استان هرمزگان اعزام شد تا در روند امدادرسانی تسهیل صورت پذیرد. همچنین فرماندهی عملیات امداد و نجات این استان در مناطق زلزله زده توسط معاون امداد و نجات هلال احمر فارس که هم‌اکنون در منطقه حضور دارد، انجام می‌گیرد.
حسین درویشی ادامه داد: کلیه نیروهای امدادی و ستادی جمعیت هلال احمر فارس نیز به حالت آماده باش سراسری درآمدند و تیم‌های تخصصی بهداشت و درمان اضطراری (BHCU) این جمعیت آمادگی لازم را جهت اعزام به مناطق را دارا می‌باشند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس از آمادگی تیم‌های حمایت‌های روانی در حوادث و بلایا نیز خبر داد و اعلام کرد: در صورت درخواست جمعیت هلال احمر مرکز تیم‌های حمایت‌های روانی معاونت امور جوانان این دستگاه نیز به استان هرمزگان اعزام خواهند شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی