[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۱۹
  • دوره جدید

۲ نمایش دانشجویی به جشنواره سیمرغ راه یافت ، روزنامه شیراز نوین

دو نمایش دانشجویی از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز به مرحله نهایی یازدهمین دوره از جشنواره بین‌المللی سیمرغ راه یافت. به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز، مدیر امور فرهنگی دانشگاه درباره این خبر توضیح داد: بر اساس اعلان رسمی دبیرخانه یازدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی و هنری سیمرغ، دو نمایش از آثار دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، راهی مرحله نهایی از این جشنواره شد. «مریم تقوا» ادامه داد: هیئت داوران بخش نمایش جشنواره سیمرغ، پس از بررسی‌های دقیق و کارشناسی‌های لازم، از میان ۱۰۴ اثر رسیده در بخش تئاتر صحنه ای، ۲۶ اثر را به مرحله نهایی این بخش از رویداد فرهنگی و هنری سیمرغ معرفی کرد.
او اظهار داشت: در رشته تئاتر صحنه ای جشنواره سیمرغ، ۳۲ اثر نمایشی در بخش آزاد ویژه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی شیراز و ۷۲ اثر در بخش ملی با موضوع «فرهنگ سلامت» به ثبت رسیده است. تقوا افزود: بر این اساس، نمایش «پرستار شب» به کارگردانی «سارا زارعی دودجی» از بخش آزاد ویژه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و نیز نمایش «شیاطین را فرا بخوان» اثر «مسعود احمدی» در بخش ملی با موضوع فرهنگ سلامت، به مرحله نهایی رقابت‌ها راه یافته اند.
این مقام مسئول در دانشگاه با آرزوی موفقیت برای این دو نمایش ارزشمند دانشگاه علوم پزشکی شیراز در مرحله نهایی جشنواره سیمرغ، اعلام کرد: نمایش «پرستار شب» پس از ۱۰ شب اکران عمومی در شهر شیراز، از سوی انجمن نمایش استان فارس نیز مورد تقدیر قرار گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی