[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۲
  • دوره جدید

فرماندار کوار: ظرفیت‌های روستایی شناسایی شود ، روزنامه شیراز نوین

جلسه هم اندیشی و بررسی مسائل و مشکلات روستاهای بخش مرکزی شهرستان کوار با حضور اشکان کاظمی فرماندار شهرستان، مصطفی ایوبی مدیر بنیاد مسکن این شهرستان و برخی مسئولان محلی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، دراین نشست که با حضور ناهید معاون فرماندار، نامداری بخشدار مرکزی و تعدادی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان و دهیاران بخش مرکزی در فرمانداری کوار برگزار شد، بر لزوم بهره گیری از ظرفیت‌های پیش رو برای حل مشکلات بخش مرکزی تأکید گردید.
اشکان کاظمی فرماندار شهرستان در این جلسه اظهار داشت: دهیاران به عنوان پل ارتباطی مردم و دولت برای برطرف کردن مشکلات روستاها، تعامل و ارتباط تنگاتنگ با مسئولان را در اولویت کارهای خود قرار دهند و برای خدمت رسانی به مردم از هیچ تلاشی دریغ نکنند. 
کاظمی در زمینه برگزاری جلسات با دهیاران، تعامل سازنده و همکاری با ادارات و تلاش دهیاران برای مطالعه و شناخت پتانسیل‌های منطقه خود از قبیل گردشگری، کشاورزی و صنایع نکاتی را یادآور و خواستار تلاش مضاغف دهیاران شد.
وی ادامه داد: ایجاد همدلی و مشارکت بیشتر روستاییان در اداره روستا با تلاش دهیاران در حوزه فعالیت دهیاری‌ها باید مورد توجه باشد.
کاظمی تأکید کرد: هر یک از روستاهای سطح شهرستان ظرفیت‌های خوبی در حوزه‌های مختلف دارد که باید آنها را شناسایی و در جهت توسعه و آبادانی استفاده کرد.
ایوبی سرپرست بنیاد مسکن شهرستان کوار نیز توضیحاتی در خصوص طرح‌های هادی روستاهای بخش مرکزی و خدمات قابل ارائه توسط بنیاد مسکن عنوان نمود و خواستار هماهنگی و همکاری بیشتر سایر دستگاه‌های اجرایی خدمات رسان و دهیاران روستاها با همدیگر جهت ارائه خدمات بهتر و برطرف نمودن مشکلات مردم شریف روستاهای شهرستان شد. 
در این جلسه که بیش از سه ساعت به طول انجامید، مشکلات مربوط به طرح هادی، آب، راه، مخابرات، ورزش، برق، صنعت، منابع طبیعی و مسکن روستایی مورد بررسی قرار گرفت که پس از بیان مشکلات توسط دهیاران، مسئولان دستگاه‌های اجرایی حاضر در جلسه، در جهت پاسخ‌گویی و ارائه گزارش اقدامات و پیگیری‌های انجام شده و موانع موجود توضیحات خود را 
ارائه نمودند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی