[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

افزایش جذب تسهیلات مسکن در جنوب فارس، روزنامه شیراز نوین

نشست هماهنگی و کارشناسی با حضور جعفری مدیر شعب بانک مسکن استان فارس، رضایی رئیس دایره ارتباطات و بازاریابی شعب بانک مسکن فارس، افروشه ریاست بانک مسکن شعبه مرکزی لار با امیر برومند مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، در این نشست که کوه پیما و حاجی زاده کارشناسان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان نیز حضور داشتند، در محل شعبه مرکزی بانک مسکن لار، درباره چگونگی جذب تسهیلات و اعتبارات مسکن در این شهرستان بحث و تبادل نظر گردید. امیر برومند مدیر بنیاد مسکن لارستان در این نشست با بیان اینکه تسهیل در جذب هرچه بهتر تسهیلات مسکن جهت متقاضیان موضوعی است که به توافق همه مسئولان رسیده است، افزود: نظر به اجرای دستورالعمل داخلی بانک مسکن درآزادسازی اقساط تسهیلات مسکن که باعث کُند شدن روند جذب تسهیلات و نارضایتی متقاضیان شده بود، مقرر گردید از این پس روند آزادسازی اقساط بر اساس جدول آزاد سازی اقساط طبق دستورالعمل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی انجام گیرد.
برومند ادامه داد: با توجه به ابلاغ تسهیلات جدید مسکن و افزایش مبلغ این تسهیلات، مقرر گردید استفاده کنندگان از تسهیلات سنوات گذشته، بدون تسویه حساب وام قبلی خود با افزایش متمم تسهیلات جدید دریافت نمایند.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان لارستان خاطرنشان کرد: بر این اساس ظرف مدت یک هفته دستور اجرای متمم مربوطه به کلیه شعب بانک‌های مسکن شهرستان‌ها ابلاغ گردیده و امید است این تصمیات راهگشای مشکلات در جذب بیشتر و بهتر تسهیلات مسکن در این شهرستان گردد. برومند با اشاره به اینکه شهرستان لارستان از جمله مناطق پیشتاز در استان فارس در اجرای طرح‌های مقاوم سازی مسکن روستایی و تأمین مسکن شهری است، افزود: با تعامل و هم افزایی ایجادشده، امید است زمینه رشد تسهیلات و روند بهتر اعطای آن را در شهرستان لارستان شاهد باشیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی